Перспективи модернізації каналізаційної системи Кропивницького

03:07
Перспективи модернізації каналізаційної системи Кропивницького

Кропивничанам чудово відомі проблеми із зливними стоками в місті, які під час сильних паводків забиваються, замусориваются. В результаті вода залишається на поверхні і під час сильних дощів Ковалівка в районі ринку «Босфор», перехрестя вулиць Шульгиных (кол. Калініна) і Шевченка біля педагогічного університету, перехрестя вулиць Преображенської і Пашутинской біля Центрального ринку перетворюється на Венецію. І це тільки центр міста. На периферії ситуація і того гірше. Створюється враження з часів інженера-полковника Манцелиуса, за проектом якого будувалася фортеця св. Єлисавети, стічна система міста не удосконалювалася.

17 липня 2017 року ОКПП «Дніпро-Кіровоград» повідомили про початок серії заходів, спрямованих на розбудову та модернізацію каналізації міста. Ця програма розроблена та буде реалізована у рамках проекту «Розвитку міської інфраструктури-2», ініційованого Міжнародним банком реконструкції та розвитку. У першу чергу передбачається проведення реконструкції каналізаційних насосних станцій в Кропивницькому.

Для початку проведення робіт необхідно вибрати організацію, яка буде виконувати. У зв'язку з цим 17 липня 2017 року була проведена передтендерна зустріч в обласному комунальному підприємстві «Дніпро-Кіровоград», на якій були присутні потенційні виконавці. Їх ознайомили з вимогами і планів модернізації.

В першу чергу планується установка автоматизованої системи управління насосних станцій, системи автоматичного контролю. Це підвищить ефективність їх роботи на 25%, а також продовжить експлуатаційні терміни, знизить до 70% витрат на ремонт. Автоматизація забезпечить безперебійне функціонування станцій у нічний час без залучення людських ресурсів.

Планується встановлення більш економічних і менш енерговитратних насосних агрегатів, обладнання, яке буде виробляти попереднє видалення твердих елементів. У перспективі будуть проведені ремонти вентиляційних систем. Для того, щоб зменшити частоту аварійних відключень водовідведення, будуть куплені 3 дизельні електростанції.

Керівники проекту сподіваються, що така модернізація виведе каналізаційну систему в м. Кропивницький на якісно новий рівень.

Тендер буде оголошено 19 серпня 2017 року, а ремонтні роботи будуть проводитися протягом 2017-2018 рр…

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.