Заборона на будівництво культової споруди в смт. Завалля

03:03
Заборона на будівництво культової споруди в смт. Завалля

Тяжба керівників релігійної організації, відомої як Свідки Єгови, і Державної інспекції по дотриманню архітектурних і будівельних норм в Кіровоградській області продовжувалася більше року. У 2016 році інспекторами була проведена перевірка на предмет дотримання вимог Закону про містобудування при зведенні в смт. Завалля на Кіровоградщині культової споруди – Залу Царства Свідків Єгови. Були розкриті ряд порушень, з-за чого було скасовано дозвіл на забудову земельної ділянки по вул. Чехова, 9. Найбільш вагомою причиною такого скасування було те, що будівництво на цій території не відповідало його цільовим призначенням.

Ця позиція була оскаржена представниками культової організації в Адміністративному суді р. Кропивницького, який виніс рішення на їхню користь. Проте Держінспекція звернулася за дозволом спірної ситуації в Апеляційний суд р. Дніпра, який поставив крапку в позові, залишивши в силі заборону, державної служби.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.