Децентралізація і контроль за виконанням будівельних норм у Кропивницького

03:03
Децентралізація і контроль за виконанням будівельних норм у Кропивницького

Передача влади регіонам торкнулася і сфери будівництва і органів, які здійснюють нагляд за дотриманням відповідних норм. У лютому 2017 року в р. Кропивницького відбулася передача Державною архітектурно-будівельною інспекцією нових повноважень місту.

Відтепер міська влада контролюватиме роботи на будівельних майданчиках. Вони повинні проводити регулярні контрольно-ревізійні огляди таких об'єктів на предмет недопущення відхилень від встановлених норм зведення будівель, перепланування та реконструкції приміщень. Місцеві влади наділені повноваженнями карати порушників: стягувати штрафи, закривати майданчики, на яких ведеться будівництво з порушенням правил.

Це має підвищити відповідальність міської влади за те, що відбувається в сфері забудови міста. Вони повинні задуматися про концепції містобудування і послідовно втілювати її в життя. Ця практика також дозволить залучити більше інвестицій в місто, оскільки «батьки» Кропивницького будуть зацікавлені в його розвитку не тільки як промислового центру, але і як туристичного об'єкта.

Кропивницький став першим містом в Україні, який отримав такі повноваження.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.