Обов'язкові пайові внески забудовників можуть скасувати

03:01
Обов'язкові пайові внески забудовників можуть скасувати

Більше півроку Верховна Рада України розглядає законопроект №6540 «Про поліпшення інвестиційного клімату», який передбачає скасування обов'язкової сплати забудовником частки на розвиток інфраструктури. Прийняття цього положення має дуже важливе значення для поліпшення інвестиційного потенціалу регіонів, перешкоджання корупції у сфері будівництва і можливості шахрайських дій.

Сьогодні забудовник опиняється в становищі заручника, тому що він повинен фактично сплатити податок на власні вкладення. Тим більше, що саме формулювання «на розвиток інфраструктури» має дуже розмите поняття, так як за приєднання до інженерних мереж інвестор заплатить повторно.

Знаходиться трохи таких бізнесменів, які готові слідувати цим законодавчим приписам. Частіше шукають обхідні шляхи, відбувається маніпуляція в системі розрахунків і процедури внесення платежів. Якщо брати ситуацію в цілому, то це перешкоджає вливання грошових коштів в розвиток регіонів. Законопроект покликаний змінити ситуацію, поліпшити інвестиційний клімат у сфері будівництва в Україні.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.