Як змінилися будівельні норми в Україні?

03:00
Як змінилися будівельні норми в Україні?

У Міністерстві регіонального розвитку України були зареєстровані державні будівельні норми, які дозволять споживачам зменшити свої витрати на оплату комуналки. У першу чергу це стосується оплати послуг з опалення, які за останній рік виросли більш ніж на 70%.

Норми представлені в законодавчому акті «Теплова ізоляція будівель» ДБН Ст. 2.6-31:2016. Завдяки цим вимогам, які будуть пред'являтися до експлуатаційним можливостям приміщень, люди зможуть заощадити до 15% оплати за теплопостачання. Якими ж має бути оновлене і новозбудоване житло з урахуванням цих норм?

Особливу увагу розробники приділяють наявності теплоізоляційної оболонки будинків. Їх необхідно створювати при проведенні капітального ремонту, реконструкції, термомодернізації або врахувати при складанні проекту.

Не поширюється це розпорядження на тимчасові будівлі, захисні споруди цивільної оборони і ті, що призначені для роботи з радіоактивними речовинами, джерелами іонізуючих випромінювань.

Нові будівельні норми передбачають комплексну оцінку будівель з позиції їх енергетичної ефективності. «Теплова ізоляція будівель» представила показники енерговитратності та теплозащитности ізоляційних оболонок, а також систему їх розрахунку.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.