Мета модернізації навчальних закладів - поліпшення якості надання освітніх послуг

02:58
Мета модернізації навчальних закладів - поліпшення якості надання освітніх послуг

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко під час щопонеділкової апаратної наради акцентував увагу на необхідності погашення боргу за послуги теплопостачання закладами і установами освіти та охорони здоров'я, а також питання модернізації системи освітніх установ.

За словами чиновника, в області вже надійшла у повному обсязі освітня і медична субвенція, що дозволить не лише вчасно виплатити заробітну плату, але і оплатити енергоносії, зокрема, за послуги теплопостачання, де заборгованість становить 55 мільйонів гривень. Найбільші суми боргу в містах Кіровограді, Олександрії, Світловодську, Долинській та в селищах Смоліне та Онуфріївці.

Сергій Коваленко також повідомив, що протягом двох місяців на територіях визначалися щодо майбутніх освітніх і культурних округів. Зараз починає роботу обласна експертна група по створенню освітніх округів та їх складових — навчально-виховних об'єднань.

— Метою не є закриття шкіл, метою не є економія коштів на цьому, оскільки на місцях їх досить перевиконання бюджетів тільки за перші два місяці цього року свідчить про наявність значного фінансового ресурсу. Мета цього заходу, у відповідності із законодавством України, повідомити батькам правду про якість освітніх послуг, які отримують діти, і надати відповідні пропозиції щодо їх поліпшення, — зазначив Сергій Коваленко. — Батьки повинні знати, що їхні діти безкоштовно або за рахунок місцевих бюджетів зможуть отримати якісні послуги, в тому числі і підвіз, і проживання, і харчування.

За словами чиновника, в класах і школах, де навчається лише кілька учнів, неможливо якісно засвоїти навчальну програму. Керівникам територій Сергій Коваленко порадив проводити роз'яснювальну роботу в ЗМІ та інформувати батьків, оскільки тільки вони будуть приймати рішення і писати відповідні заяви на участь їх дітей в якісній організації навчально-виховного процесу.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.