Жителі Кіровоградської багатоповерхівки не можуть створити ОСББ

02:57
Жителі Кіровоградської багатоповерхівки не можуть створити ОСББ

Серед сміття і з загроможденными підвалами живуть мешканці будинку номер 10 по вулиці Героїв України в Кіровограді.

Люди скаржаться, що справно платять квартплату, однак ремонту в під'їздах дочекатися не можуть вже багато років, передає канал kodtrk.tv/ «Кіровоград».

У грудні минулого року звільнився двірник. З тих пір двір ніхто не прибирає. У людей урвався терпець, і вони вирішили створити ОСББ. Зібрали необхідні документи. Втім, скаржаться, завадив ЖЕК і Головне управління житлово-комунального господарства міськради.

Зараз картинка така: охайний фасад будинку і відремонтували входи в під'їзди. Гарна картинка закінчується, як тільки відкриєш двері до будь-якого під'їзду, показують жителі. Всередині — обсипається штукатурка, а в підвалі — засохлий сміття. З-за того, що фахівці Жеку зняли контрольні пробки з каналізаційних труб, тепер при переповненій каналізації — підвал затоплює. Відповідь комунальників людей приголомшила:

На 9-му поверсі між стінами з'явилася тріщина. Люди за свій рахунок роблять ремонт і не розуміють, за що платять квартплату.

Жителі підготували деякі документи, щоб створити власне ОСББ. Навіть розрахували кошторис першочергових ремонтних робіт у підвалі — на 67 000 гривень. Втім, кажуть: завадив ЖЕК.

Начальник об'єднання житлово-будівельних кооперативів каже: оскільки будинок кооперативний — утримувати його мають самі мешканці. Щоб якісно надавати послуги — необхідно збільшувати квартплату.

Головний комунальник міста пояснює — ніяких коштів за документи при створенні ОСББ платити не потрібно. І пообіцяв розібратися в ситуації і надати фахівців для консультації мешканців будинку.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.