ОСББ – ефективний механізм утримання та обслуговування багатоквартирних житлових будинків

02:57
ОСББ – ефективний механізм утримання та обслуговування багатоквартирних житлових будинків

Наступного тижня у Кіровоградській міській раді відбудеться депутатський день, присвячений питанню про створення в обласному центрі об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Доручення готувати такий захід спільними зусиллями головного управління ЖКГ та секретаря міської ради дав заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради вчора, 29 лютого.

— Через кілька місяців ЖЕО припинить своє існування, — звернув увагу учасників наради Олександр Мосін. — Питання обслуговування житлового фонду повинні взяти на себе ОСББ або керуючі компанії. Активності з боку мешканців будинків по створенню об'єднань власників поки не спостерігається, тому необхідно проводити з людьми активну роз'яснювальну роботу.

До участі у депутатському дні будуть запрошені представники громадських організацій, голови успішних діючих ОСББ.

Олександр Мосін також доручив начальнику головного управління житлово-комунального господарства розробити графік зустрічей з мешканцями багатоповерхівок, які будуть проводити депутати міської ради, фахівці головного управління ЖКГ для роз'яснення переваг та механізму створення ОСББ і допомогою, яку надасть міська влада ініціаторам об'єднатися для спільного утримання свого майна.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.