У Кіровограді навесні створять спортивний майданчик

02:56
У Кіровограді навесні створять спортивний майданчик

Британська рада в Україні розглянув проекти соціальної дії, створені під час Марафону, який відбувся в січні цього року і пройшов в десятках міст по всій країні за програмою «Активні громадяни».

Тоді в Кіровограді тренери Андрій Флоренка і Ганна Дядечка поділилися філософією програми «Активні громадяни» з більш ніж двома десятками громадських активістів. Це були ініціативні громадяни із Кіровограда, Новоукраїнки, Малої Виски, сіл Шостаковка і Високі Байраки. В результаті на Марафоні було написано та подано на фінансування 14 проектів соціальної дії, вісім з яких цієї весни отримають фінансування.

Зокрема, це проект з проведення двадцяти медіа-освітніх тренінгів для 600 представників сільських громад області — йдеться про проект «Медіа-освітній десант» (автори — Ірина Маранська і команда). Інший проект називається «Третій простір для активного суспільства», його мета — будівництво комунікаційного майданчика для активних громадян в парку містечка Мала Виска — для організації змістовного дозвілля та створення естетичної зони активного відпочинку (автори — активісти громадської організації «Фонд розвитку ініціативи громади»). Третій проект — «Етно Студія в сучасному селі» — спрямований на учнів школи у Високих Байраках і безробітних жителів села, щоб залучити їх до вивчення народних ремесел (ткацтво, гончарство) і вишивки (автор — Тетяна Шевцова). Наступний проект називається «Творчість в тиші» і має на меті навчити дітей з вадами слуху та мовлення новим технікам самореалізації, нових видів творчості, надати їм можливість реалізувати свій внутрішній потенціал через творчість (автор — Варвара Диордиева).

Ще одна цікава ініціатива називається «Сила життя / Force of life», його мета — створення трьох відеороликів і буклету про успішної реабілітації учасників АТО (серед авторів — Ганна Колєва і Вікторія Семененко). Ще одна хороша задумка — проект «Здорова людина — щаслива родина — багата країна!», чиїм результатом стане створення спортивного майданчика на території біля Кіровоградського обласного центру соціально-психологічної допомоги — для залучення до спорту осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах і знаходяться в цьому центрі (автор — Яна Ковальова).

Також отримають фінансування проекту «Вуличне освітлення за допомогою LED-прожекторів» для села Шостаковка, який написав Олег Чорний, і проект «Разом зруйнуємо тишу», який має на меті переклад жестової промовою популярних освітніх телепрограм і соціальної реклами (автор — Олена Ковша). Про це повідомив Інформаційний портал Гречка.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.