В Кіровограді буде розроблена спеціальна програма "ЧИСТИЙ ІНГУЛ"

02:55
В Кіровограді буде розроблена спеціальна програма "ЧИСТИЙ ІНГУЛ"

В Кіровограді буде розроблена спеціальна природоохоронна програма утримання в належному стані головної водної артерії міста — Інгулу. Відповідну пропозицію вніс депутат Олександр Цертій при обговоренні проекту Програми природоохоронних заходів місцевого значення на 2016 рік на засіданні міської ради 23 лютого, повідомляє прес-служба міськради Кіровограда.

Міський голова Андрій Райкович підтримав таку пропозицію і доручив профільному управлінню земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища включити таку програму окремим розділом у природоохоронних заходах Кіровограда.

— Інгул є окрасою нашого міста і повинен виглядати відповідно, — відзначив глава міста. — Така програма обов'язково повинна діяти в Кіровограді і вона повинна допомогти уникнути надмірного засмічення річки, щоб потім не витрачати мільйони на його регулярну розчищення.

Серед заходів, які покликані утримувати Інгул чистим і повноводним, буде облаштування приймачів мулу на 18-ти колекторах, по яких зливаються з дощової системи каналізації дощові і талі води з території міста. Разом з водою до річки потрапляють тисячі тонн посипного матеріалу, який використовують при боротьбі з ожеледицею.

Програма природоохоронних заходів місцевого значення буде доопрацьована і винесено на наступне засідання міської ради.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.