Архітектора-патріота шукають в Кіровограді

02:55
Архітектора-патріота шукають в Кіровограді

Пам'ятника жертвам голодомору в Кіровограді за вісімдесят тисяч доларів не буде.

Про це заявив мер Кіровограда Андрій Райкович, повідомила прес-служба міськради.

— За 80 000 доларів побудувати мабуть буде легше. Але треба врахувати, що у нас є патріотично налаштована частина суспільства, яка буде готова зробити пам'ятник за помірну ціну. Тому давайте будемо звертатися до людей, які мріють, щоб їх робота була реалізована в нашому місті, а не до тих, які не хочуть поступатися в ціні, — зазначив міський голова.

Кіровоградські чиновники заходилися шукати таких майстрів. Вони повинні розробити новий проект, який буде дешевше, і в той же час високохудожнім.

Також сьогодні під час апаратної наради мер повідомив про те, що в Кіровограді проінспектують стан відремонтованих доріг після зими.

Моніторити ситуацію будуть фахівці управління житлово-комунального господарства, разом з підрядниками і службою незалежного технагляду. Якщо вони виявлять недоліки, то будуть складати акт, з обов'язковою фотофіксацією.

Андрій Райкович підкреслив, що вже на багатьох ділянках проїзної частини кіровоградських доріг позначився неякісний ремонт — асфальт зійшов разом зі снігом. А в деяких місцях, як, наприклад, на дорозі по набережній Інгулу потрапляли бордюрні камені, так як їх неправильно закріпили. Негоді допомагають вандали: в центрі Кіровограда на площі Героїв Майдану зловмисники викрали бордюри, які тепер комунальники повинні відновити до кінця тижня.

— Ми повинні пред'явити претензії підприємствам, які зробили шлюб. Вони повинні виконати свої гарантійні зобов'язання і за власні кошти ліквідувати недоліки. Спуску тут не буде. Ті дорожники, які цього не зроблять, не будуть допущені до участі в тендерах — зазначив очільник міста. — І на них будуть підготовлені відповідні звернення в правоохоронні органи.

Андрій Райкович також закликав депутатів місцевих рад всіх рівнів стати також контролерами роботи дорожників і оперативно повідомляти про проблеми на дорогах міста.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.