«Дніпро-Кіровоград» роз'яснив, як правильно порахувати вартість водопостачання за лютий

02:55
«Дніпро-Кіровоград» роз'яснив, як правильно порахувати вартість водопостачання за лютий

У зв'язку з встановленням нових тарифів на водопостачання та водовідведення з 15 лютого, адміністрація ОКВП «Дніпро — Кіровоград» роз'яснює абонентам — мешканцям багатоквартирних будинків — як правильно розрахувати вартість спожитих послуг за лютий.

За словами комерційного директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Олександра Головченка, кількість спожитих у лютому кубометрів потрібно розподілити навпіл, а далі множити на два тарифу.

— Люди передають нам лічильників кількома варіантами: по телефону, при особистому відвідуванні абонентського відділу та через файли оплати при оплаті послуг з водопостачання та водовідведення, — пояснює Головченко. Абоненти повинні сплатити за лютий, згідно із законом, до двадцятого березня. При розрахунках вони повинні нам повідомити показання лічильника, які були станом на кінець лютого. Тоді ці показники ми розподілимо пропорційно календарних днів — тобто, перші чотирнадцять днів ми порахуємо за старим тарифом, а ті п'ятнадцять днів, які залишаться до двадцять дев'ятого лютого, — за новим. Фактично, це буде зроблено в автоматичному режимі, головне для абонента — повідомити свої показники за лютий. В абонентську книжку так і треба записати — спожиті за лютий кубометра, половина з яких помножена на старий тариф, половина — на новий. Аналогічно повинні надійти та споживачі, які не мають лічильників (розраховуються за нормою).

Варто сказати про те, що якщо людина оформила субсидію, то обов'язковий платіж залишається незмінним — він не прив'язаний до кількості спожитих послуг, а до рівня доходів громадян, — а кубометри так само поділяються п'ятдесят на п'ятдесят ведеться, як описано вище.

Тариф для абонентів у приватному секторі (будинку на одного власника з одним вводом водопостачання) залишаються незмінними.

Нагадаємо, ОКВП «Дніпро-Кіровоград» з 15 лютого 2016 вводить в дію нові тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) у розмірі 7,29 грн. / м3, тарифи на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) — у розмірі 6,71 грн. / м3.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.