Кіровоградська міськрада затвердила програму капітального будівництва та реконструкції ЖКГ

02:54
Кіровоградська міськрада затвердила програму капітального будівництва та реконструкції ЖКГ

Програма капітального будівництва, реконструкції та капітального ремонту об'єктів комунального господарства та соціально-культурного призначення міста Кіровограда на 2016-2018 роки спрямована на вирішення таких основних проблемних питань містобудівної сфери міста Кіровограда, як розвиток житлового будівництва, а також оновлення технічного стану об'єктів соціально-побутового призначення та інженерно-транспортної інфраструктури.

Програма розроблена з метою сприяння досягненню сталого розвитку житлового будівництва, будівництва і введення в дію нових і проведення реконструкції та капітального ремонту існуючих важливих об'єктів соціального призначення та інженерно-транспортної інфраструктури, що сприятиме підвищенню ефективності та надійності функціонування житлово-комунальної системи й поліпшенню якості життя населення міста.

Програмою передбачена реалізація заходів з будівництва житла, будівництва, реконструкції, капітального ремонту об'єктів соціально-побутового призначення, інженерно-транспортної інфраструктури за рахунок коштів бюджету р. Кіровограда, коштів державного бюджету та державного фонду регіонального розвитку при наявності відповідних бюджетних призначень, а також інших джерел, не заборонених законодавством.

Програма капітального будівництва, реконструкції та капітального ремонту об'єктів комунального господарства та соціально-культурного призначення міста Кіровограда на 2016 — 2018 роки також включає в себе перелік об'єктів, які фінансуватимуться за рахунок коштів бюджету міста Кіровограда.

У переліку є і приміщення за адресою вулиця Велика Перспективна, 41 (приміщення міськради). На капітальний ремонт будинку в 2016 році планується витратити мільйон гривень.

Також в 2016 році будуть проводитися ремонти освітніх та медичних закладів, доріг та багатьох інших об'єктів.

Виконання даної Програми дозволить забезпечити розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, а також буде сприяти розвитку житлового будівництва міста Кіровограда.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.