Магістри КНТУ захищали свої роботи в «Кировоградагропроекте»

02:54
Магістри КНТУ захищали свої роботи в «Кировоградагропроекте»

За традицією, кафедра будівельних, дорожніх машин та будівництва Кіровоградського національного технічного університету організувала для своїх магістрів спеціальності «Промислове і цивільне будівництво» захист магістерських кваліфікаційних робіт на профільному підприємстві в проектно-розвідувальному інституті «Кировоградагропроект».

Захист відбувся в кінці січня 2016 року, захищалися магістерські роботи п'яти магістрантів кафедри. Науковий керівник цих магістрантів — професор Віктор Пашинський.

Перед початком захисту до майбутнім фахівцям-будівельникам з мотиваційної промовою звернувся генеральний директор ЗАТ «Проектно-вишукувальний інститут «Кировоградагропроект», Заслужений будівельник України, академік Академії Будівництва України, член Національного союзу архітекторів України Петро Довченко, який також виступав головою екзаменаційної комісії.

Крім Петра Довченко, до складу екзаменаційної комісії із захисту магістерських кваліфікаційних робіт входили: декан факультету проектування та експлуатації машин КНТУ Володимир Яцун; завідувач кафедри будівельних, дорожніх машин та будівництва Владислав Справжній; професор кафедри будівельних, дорожніх машин та будівництва (СДМС) Віктор Пашинський і викладач згаданої кафедри Валерій Сідей.

По закінченні, голова екзаменаційної комісії відзначив високу якість виконання і демонстрації магістерських робіт, результати яких раніше додавалися на всеукраїнських та зарубіжних конференціях і були опубліковані в збірниках наукових праць.

Всі п'ять магістерських робіт були захищені на «Відмінно», таким чином, випускники отримають дипломи з відзнакою.

За інформацією кафедри будівельних, дорожніх машин та будівництва КНТУ

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.