На ремонт доріг Кіровограда виділили з бюджету 31,25 мільйона гривень

02:53
На ремонт доріг Кіровограда виділили з бюджету 31,25 мільйона гривень

У 2016 році на будівництво, реконструкцію, ремонт доріг та експлуатації дорожньої системи в місті Кіровограді передбачено бюджетне фінансування у розмірі 31,25 мільйона гривень.

Про це повідомив начальник головного управління міської ради Олександр Хачатурян під час прес — конференції 2 лютого.

За інформацією начальника управління, Програма будівництва, реконструкції, ремонту доріг та експлуатації дорожньої системи в місті Кіровограді на 2016 рік включає в себе дев'ять основних напрямків діяльності.

Одним з пріоритетів, зазначив Олександр Хачатурян, є капітальний ремонт доріг обласного центру. У цьому році на їх реконструкцію планується використовувати близько 10 млн. гривень. За ці кошти капітально відремонтують 13 доріг. Головним чином це перехідні об'єкти з минулого року, у кожного з них своя стадія незавершеності — є вулиці, де залишилося освоїти десятки тисяч, а є і з завданням на мільйони гривень.

У перелік вулиць, де буде продовжено капітальний ремонт потрапили Кіровоградська, Прирічна, Одеська, Віктора Чмиленка, Тімірязєва, Верхня Биковського, Башкирська, Садова, Авіаційна, провулок Семенівський, площа Богдана Хмельницького та ділянка дороги від вулиці Садової до Прирічній.

— Це не остаточний варіант списку, — зазначив Олександр Хачатурян. — Профільна депутатська комісія продовжує обстеження міських доріг, і перелік буде розширено. Без сумніву, в цьому році необхідно закінчувати ремонт Андріївської. Якщо його не зробити — буде втрачено великі кошти на облаштування зливового колектора в цьому районі.

Поточний ремонт кіровоградських доріг обійдеться міському бюджету в 14,7 мільйонів гривень. Список об'єктів буде сформований наприкінці березня, після танення снігу і комісійного обстеження їх стану.

У 2016 році буде також завершено розпочате в минулому році відновлення тротуарного покриття по проспекту Правди і вулиці Бєляєва. За фінансовим можливостям, в Програму будуть включені і два нових об'єкти, де тротуари знаходяться в незадовільному стані. Це — Велика Перспективна вниз до центру і вулиця Попова.

Олександр Хачатурян звернув увагу, що в цьому році в обласному центрі буде встановлено і капітально відремонтовано 14 світлофорних об'єктів. Нові світлофори з'являться на розі вулиць Яновського і Куропятникова, Колгоспної і Варшавській, Київській та Валентини Терешкової, Степняка — Кравчинського та Кільцевої, 40 років Перемоги та Кавказької. Капітальний ремонт світлофорів старої конструкції буде виконаний на перехрестях: Жовтневої революції — Київська, Кропивницького — Верхня Пермська, Кропивницького — Покровська, Островська — пл. Богдана Хмельницького, Полтавська — Васнецова, Попова — виїзд з двору ЖЕО №4, Шевченко — Шульгиных, проспект Правди — Волкова.

Крім того, Програмою передбачені заходи з утримання всіх світлофорних об'єктів міста, облаштування дорожніх знаків, нанесення розмітки на проїжджій частині, ремонт пішохідних огорож та встановлення засобів примусового обмеження швидкості — «лежачих поліцейських».

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.