У Кіровограді призупинено дію містобудівних умов і обмежень забудови

02:52
У Кіровограді призупинено дію містобудівних умов і обмежень забудови

Кіровоградський департамент ДАБК зупинив дію містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки на реконструкцію нежитлового приміщення по вулиці Волкова, 13 в місті Кіровограді.

На основі звернення місцевих громадян міста, була проведена позапланова перевірка Державною архітектурно-будівельною інспекцією, яка виявила порушення законодавства з боку Управління містобудування та архітектури Кіровоградської міської ради. Так як він видав містобудівні умови і обмеження забудови зазначеної земельної ділянки неправомірно. А саме, не був зареєстрований договір оренди, викопіювання з оновленої топографо-геодезичної підоснови у масштабі 1: 2000, а також черговий кадастровий план.

По закінченню позапланової перевірки було прийнято рішення призупинити будівельні роботи на даній ділянці, та видано припис про усунення порушень з боку документальної сфери.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.