Україна налаштована приєднатися до будівництва гілки метрополітену у столиці Азербайджану

02:51
Україна налаштована приєднатися до будівництва гілки метрополітену у столиці Азербайджану

Будівництво додаткової гілки в Баку заплановано на наступні два роки, — про це йшлося на прес-конференції міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства в доповіді Геннадія Зубка.

«Зараз українські будівельники чудово показали себе на будівельній арені і можуть взяти участь у будівництві не тільки метрополітену в столиці Туркменістану Ашхабаді, а також і метрополітену в Баку. Планується будівництво додаткової гілки, яке відбуватиметься 2 роки », — сказав він.

Міністр також зазначив, що влада зараз вивчає можливість участі вітчизняних будівельних компаній у деяких проектах будівництва газопроводу з столиці Туркменістану через Афганістан та Пакистан в Індію (ТАПІ). З креслень проекту випливає, що протяжність газопроводу складе 1 735 км. По завершенню виконання завдань проекту стане можливим транспортувати по цьому газопроводу 33 мільйони кубічних метрів газу щорічно. Газопровід буде починатися з найбільшого в Туркменістані родовища газу «Галкиниш».

Крім будівництва газопроводу, проводиться моніторинг питання про спорудження залізничного сполучення, ліній електропередач в цьому ж напрямку.

«Зараз йде мова про те, що ми переходимо від звичайних торговельних відносин — до продажу та сервісного обслуговування. Тобто тепер буде відбуватися не тільки постачання українських компресорних станцій, турбін та іншого обладнання, але і сервісне обслуговування тих конкретних об'єктів, які ми імпортували і встановлювали в Туркменістані»,— повідомив міністр Зубко.

В ході прес-конференції, міністр нагадав про те, що будівництво очисних споруд успішно завершено у столиці Туркменістану Ашгабаті.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.