Будівництво мережі 4G в селах зможе пришвидшитися майже вдвічі — законопроєкт ухвалено в першому читанні

15:28
Будівництво мережі 4G в селах зможе пришвидшитися майже вдвічі — законопроєкт ухвалено в першому читанні

Оператори мобільного зв’язку зможуть швидше будувати базові станції для якісного покриття України мережею 4G. Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроєкт № 5811, який спрощує умови розміщення базових станцій. “За” проголосували 272 депутати. Про це повідомляє Буд інформ з посиланням на Урядовий портал

Зараз отримання земельної ділянки для базової станції та всіх дозволів займає близько року. Найбільша перепона — детальний план території та його погодження. Лише на це сукупно витрачаються до 180 днів.

Законопроєкт скоротить час на виділення землі під базову станцію вдвічі. Якщо станції будуються у сільській місцевості або вздовж доріг, операторам не потрібно буде складати план території та затверджувати його.

Це допоможе швидше покрити не лише національні дороги та слабкі ділянки, а ще й виконати одну з основних цілей Мінцифри — надати доступ до швидкісного інтернету 95% населення.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.