Масштабні роботи з відновлення вулиці Вокзальної тривають – вона перетворюється на комфортну та безпечну магістраль

14:28
Масштабні роботи з відновлення вулиці Вокзальної тривають – вона перетворюється на комфортну та безпечну магістраль

Сьогодні вночі професійна команда та потужна техніка ТОВ «ДС ПРОМ ГРУП» почала вкладати на вулиці Вокзальній вирівнюючий шар асфальтобетону. Працює паралельно 2 асфальтоукладача. Весь процес роботи виконується професійно, ретельно та якісно. За ніч дорожники вклали майже тисячу тонн асфальтобетону. Роботи продовжать ввечері. Вулиця Вокзальна – це черговий об’єкт із масштабних дорожніх проєктів, що їх ініціював Кропивницький міський голова Андрій Райкович. Про це повідомляє Буд інформ з  посиланням на Кропивницьку міську раду. 

Ця дорога з’єднує дві частини міста — від Залізничного вокзалу до автовокзалу. Це одна із ключових транспортних артерій обласного центру. А тому її відновлення було в пріоритеті.

— Вокзальна зараз на першому етапі реконструкції, тут триває ремонт за трьома напрямами: водогін, водовідведення, дорожнє покриття. Але, хочу зауважити, що ми й надалі плануємо облаштовувати цю вулицю. Я дав завдання в наступних етапах ремонтних робіт передбачити нове освітлення, сучасні тротуари, велодоріжку, і, де потрібно, нові зупинки, — наголошує Андрій Райкович. — Це буде нова магістраль — комфортна та безпечна. 

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.