Від магістралей до внутрішньодворових доріг: у Кропивницькому в розпалі будівельний сезон

13:02
Від магістралей до внутрішньодворових доріг: у Кропивницькому в розпалі будівельний сезон

Як тривають ремонти доріг Кропивницького сьогодні, інспектував Кропивницький міський голова, разом зі своїм заступником, начальником головного управління житлово – комунального господарства та його заступницею. Про це повідомляє Буд інформ з посиланням на Кропивницьку міську раду. 

Нині триває масштабне відновлення вулиці Вокзальної. Підрядна організація продовжує фрезерування старого дорожнього покриття. 20 тисяч квадратних метрів вже зняли, залишилося ще 35. Поруч з Ковалівським мостом спеціалісти Кропивницького водопровідно-каналізаційного господарства продовжують виконувати заміну водогону. Ця ділянка, за словами керівниці підприємства Валентини Давидчук найскладніша.

— На час виконання робіт нам довелось повністю перекрити рух вулицею Слободянюка. Тут багато поворотів, тому ми вирахували, якими мають бути мережі до найменшого градусу. За тиждень плануємо всі роботи виконати і піти з цього об’єкту – повідомила Валентина Давидчук.

Тим часом дорожники вже готуються вкладати вирівнюючий шар асфальтобетону. Вимога міського голови – завершити перший етап ремонту вулиці Вокзальної до Дня міста. 

— Потрібно не зволікати з ремонтом. Ця магістраль дуже жвава, тому треба робити тут ремонт швидко і головне – якісно. Водії міста чекають на оновлення цієї дороги. А вже на наступний рік заходимо в другий етап відновлення – відремонтуємо тротуари, виконаємо освітлення, облаштуємо велодоріжки та зупиночні навіси.

Поруч з масштабними ремонтами у Кропивницькому тривають менші за розмахом, але теж дуже значимі ремонти внутрішньодворових територій. Андрій Райкович проінспектував виконаний ремонт по вулиці Академіка Корольова 13. У відновлення території витратили 805 тисяч гривень. Тепер вона виглядає ошатно, та є комфортною для усіх.

Тим часом киплять роботи і на вулиці Чернишевського. Тут будівельники вже відремонтували тротуари та почали вкладати вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття.

— Для нас важливо якнайшвидше відновити цю дорогу, адже вона стане частиною транспортної магістралі, що з’єднає нашу лікарню, колишню МСЧ – 19, з центром міста. Сюди курсуватиме громадський транспорт, щоб до закладу було зручно доїжджати, — повідомив міський голова.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.