ВАТ "Кіровоградгаз" проводить акцію легалізації газового обладнання без штрафів та інших санкцій "За безпеку разом".

09:57
ВАТ "Кіровоградгаз" проводить акцію легалізації газового обладнання без штрафів та інших санкцій "За безпеку разом".

Якщо ви самовільно замінили газове обладнання (плиту, колонку, котел-колонку, котел, конвектор) без звернення до ВАТ«Кіровоградгаз», у вас є можливість оформити документально підключення належним чином за спрощеною процедурою – швидше, простіше, дешевше! Про це повідомляє Буд інформ з посиалнням на ВАТ«Кіровоградгаз».

Самовільно здійснювати заміну або ремонт газового обладнання без залучення фахівців дуже небезпечно! Це може стати причиною задухи, отруєння чадним газом, пожежі, вибуху і навіть привести до смертельного результату.

Згідно з пунктом 5.7 Правил безпеки систем газопостачання, в разі виявлення самовільного підключення газових приладів споживачем, працівники газорозподільної компанії змушені припинити розподіл газу на прилади. А подальше його відновлення можливе тільки за умови усунення порушень та оформлення підключення належним чином. Ця процедура тягне за собою ряд незручностей: тривалий процес переоформлення документів, деякий час перебування без газу, а також значні фінансові витрати.

Але саме зараз, щоб надати своїм клієнтам можливість убезпечити себе від зайвих витрат, заощадити час і найголовніше — переконатися в безпеці роботи газового обладнання, з 01 липня по 31 серпня 2021 року ВАТ«Кіровоградгаз» проводить акцію для споживачів газу — легалізації газового обладнання без штрафів та інших санкцій «За безпеку разом».

Алгоритм оформлення замінених побутових газових приладів простий:

  1. Потрібно звернутися до сервісних центрів ВАТ «Кіровоградгаз» у відповідному місті або районі області з заявою.
  2. Мати з собою: документ, що засвідчує право власності на житло, паспорт, ідентифікаційний код, акт перевірки ДВК (якщо димохідний газовий прилад), газовий проєкт (для приватного сектору), паспорт на замінене газове обладнання.

У разі відсутності зміни потужності, функціонального призначення, способу відведення продуктів згорання — всі процеси документального оформлення будуть проведені за спрощеною процедурою:

Газова плита – 276,86 грн

Котел, котел-колонка, колонка, конвектор – 550 грн + договір на сервісне обслуговування.
Цена на газ ‒ что с июня изменится для украинцев » Слово и Дело

Договір на сервісне обслуговування укладається з ВАТ «Кіровоградгаз» або іншою компанію, що має відповідні дозвільні документи.

Заміна обладнання оформлюється актом у разі заміни газового обладнання без зміни функціонального призначення, потужності та системи димовідведення. В інших випадках — з оформленням виконавчо-технічної документації.

У  ВАТ «Кіровоград газ» зауважують, що відключення газу перед заміною газового обладнання здійснюється газорозподільним підприємством за заявою власника (балансоутримувача та/або орендаря (наймача)). Пуск газу після заміни газового обладнання проводиться газорозподільним підприємством за зверненням власника (балансоутримувача та/або орендаря (наймача)) після проведення інструктажу із безпечної його експлуатації. Документи щодо заміни газового обладнання передаються до архіву газорозподільного підприємства.

Консультацію можна отримати в контакт-центрі ВАТ «Кіровоградгаз»:

Понеділок-четвер:
з 08:00 до 17:00 год.;
п’ятниця:
з 08:00 до 16:00 год.
Вихідні:
субота-неділя


за телефонами:

(0522)-30-15-30(0522)-30-51-41(050)-343-44-55(067)-515-11-99


Вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора. Всі лінії багатоканальні.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.