У селі Черняхівка, що на Кіровоградщині будується дитсадок

16:22
У селі Черняхівка, що на Кіровоградщині будується дитсадок

У селі Черняхівка Кропивницького району активно проводять будівельні роботи зі зведення дитячого садка в рамках президентської програми «Велике будівництво». Про це повідомляє Буд інформ з посиланням на офійну сторінку Кіровоградської ОДА у Фейсбук.

На реалiзацiю проєкту спрямували понад 30 мiльйонiв гривень iз державного бюджету та бюджету сiльради.

Пiд час будiвництва використають iнновацiйнi будiвельнi технологiї, спрямованi на енергозбереження та влаштування комфортного i функцiонального простору.

Наразі у дитсадку вже збудували цегляну основу коробки двоповерхової будівлі, змонтували залізобетонні плити перекриття 2-го поверху. Частково збудована і огорожа навколо закладу. У другому півріччі тут влаштують шатрову покрівлю з металочерепиці та цегляну кладку горищного карнизу.

Як повідомили в облдержадміністрації, дошкільний навчальний заклад розрахований на 80 місць. Він матиме автономну котельню, очисні споруди, зовнішні інженерні мережі. Проведуть і благоустрій території нового дитсадка, а також встановлять ігрові майданчики з навісами та огорожею. Територія закладу буде оснащена зовнішнім освітленням.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.