Новий проєкт і технічна реконструкція в управлінні Національної поліції Кіровоградській області

14:30
Новий проєкт і технічна реконструкція в управлінні Національної поліції  Кіровоградській області

 «Впровадження нових проєктів сприяє якісному наданню поліцейських послуг»  Кіровоградська область.  На цьому наголосив керівник Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Роман Козьяков, розповідаючи про результати роботи відомства у першому півріччі. Про це повідомоляє Буд інформ з посиланням на Поліція Кіровоградської області. 

«Ми постійно працюємо над впровадженням у своїй діяльності проєктів, які, без перебільшення, дозволяють вийти на новий рівень роботи, наближений до передових європейських стандартів. Одним із таких є проєкт «Фронт-офіс» — сервісна модель надання поліцейських послуг. На території області розпочато його реалізацію і тривають процеси технічної реконструкції у підрозділах», — повідомив Роман Козьяков.

Принцип роботи проєкту полягає у тому, що на перших поверхах адмінбудівель поліції будуть створені робочі місця поліцейських, завдання яких – максимальне прискорення комунікації з громадянами, швидке та якісне надання допомоги з питань, які їх цікавлять, відкритість і прозорість діяльності правоохоронців. 

«Найближчим часом, фронт-офіс запрацює на території Кропивницького районного управління поліції, наступним планується відкриття такого офісу у місті Олександрії та інших підрозділах», — зазначив начальник ГУНП в області. 

Ще одним із проєктів, які нині реалізуються в органах поліції області, є система автоматизованого обліку осіб, що утримуються в ізоляторах тимчасового тримання, «Custody Records». 

Вона вже запроваджена і функціонує в усіх без винятку спецустановах поліції області. Функціонування такої системи відеонагляду дозволяє запобігти порушенню прав затриманих та уникати безпідставних нарікань на адресу поліцейських з боку затриманих громадян.

Протягом другого півріччя поточного року планується її поступове впровадження і в територіальних підрозділах поліції області.

Одним з надважливих напрямків роботи поліції є захист прав дітей. На території області нині запроваджується новий проєкт – так звана «Зелена кімната». Принцип її роботи полягає в облаштуванні приміщення, де поліцейські зможуть спілкуватися з неповнолітніми, постраждалими від насильства в умовах, які відволікатимуть від неприємних спогадів та мінімально травмуватимуть їхню психіку.


Фото м. Київ Громадський простір 


Це кімнати з непрозорим склом, де дитина зможе спілкуватися з психологами, правоохоронцями у процесі слідчих дій, не зазнаючи незручностей через увагу сторонніх їй людей у процесі документування тих чи інших правопорушень.


«Новітній проєкт запроваджується за сприяння керівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації та обласної ради. Тому, користуючись нагодою, дякую за дієву підтримку та допомогу», — зазначив начальник поліції області.
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.