Китай заборонив будівництво найвищих хмарочосів з міркувань безпеки

09:58
Китай заборонив будівництво найвищих хмарочосів з міркувань безпеки

Китай забороняє будівництво найвищих хмарочосів для забезпечення безпеки через зростаючі побоювання з приводу якості деяких проєктів. Про це повідомляє Буд інформ з посиланням на Bloomberg.

Повна заборона поширюється на будівлі, висота яких перевищує 500 метрів, йдеться в повідомленні Національної комісії з розвитку і реформ. Місцевій владі також необхідно буде суворо обмежити будівництво веж висотою понад 250 метрів.

72-поверхова вежа в Шеньчжені закрита в травні для перевірки після повідомлень про незрозумілі коливання, що викликають стурбованість з приводу стійкості однієї з найвищих будівель технологічного центру.

За словами комісії, будівництво будівель висотою понад 100 метрів має строго відповідати масштабам міста, в якому вони будуть розташовані, а також його пожежно-рятувальної здатності.

«Це в першу чергу для безпеки", — сказав Цяо Шитун, доцент права Гонконгського університету, який вивчає майнове та міське право. Надзвичайно високі будівлі «більше схожі на фірмові проєкти для мерів і не обов'язково ефективні».

Минулого року влада ввела „принципову“ заборону на будівництво нових веж висотою понад 500 метрів. За даними ради з висотних будівель і міського середовища проживання, в світі всього 10 будівель, що перевищують цю висоту, і п'ять з них знаходяться в материковому Китаї, включаючи 632-метрову Шанхайську вежу.

Коливання SEG Plaza в травні спонукало місцевий уряд провести розслідування і призвело до попередження з консульства США в Гуанчжоу, що закликає американців уникати цього району. Поширювалися відеоролики, на яких зображені люди, що біжать. Будівля залишається закритою. 


RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.