Міська рада підтримали збільшення видатків на реконструкцію низки важливих об’єктів у Кропивницькому, особливо медичних

09:24
Міська рада підтримали збільшення видатків на реконструкцію низки важливих об’єктів у Кропивницькому, особливо медичних

08 липня, сесія Кропивницької міської ради ухвалила внесення змін до рішення Програми капітального будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального господарства і соціально-культурного призначення міста Кропивницького на 2019-2021 роки. Про це повідомляє Буд інформ з посиланням на Кропивницьку міську раду.

— Суттєво збільшилося фінансування будівництва в медичній сфері. Зокрема, додаткових 15 мільйонів гривень субвенції з обласного бюджету буде направлено на реконструкцію операційного блоку КНП “Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги”. Сума запланованих капіталовкладень в даний об’єкт у 2021 році складе 26,87 мільйона гривень. Загальна ж вартість робіт — 47,53 мільйона, — відзначив начальник управління капітального будівництва Сергій Білокінь.

Збільшено фінансування капітального ремонту харчоблоку ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22 у селищі Гірничому. Загальна сума витрат на проведення цих робіт складе майже 1,7 мільйона гривень.

На реставрацію будівлі за адресою вулиця Дворцова, 9, що є пам’яткою архітектури, додатково направлять 2,15 мільйона гривень.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.