На Кіровоградщині ще на чотирьох дорогах розпочали роботи по програмі «Велике Будівництво»

17:05
На Кіровоградщині ще на чотирьох дорогах розпочали роботи по програмі «Велике Будівництво»

Державне підприємство «Агентство місцевих автомобільних доріг» розпочали підготовчі роботи ще на чотирьох об’єктах області.Про це повыдомляэ Буд інформ з посиланням на Кіровоградську ОДА. 

А саме, ремонт ділянки автодороги місцевого значення С120134 від а/д Н-14-Златопілля протяжністю у майже чотири кілометри, ремонт 5.5 км місцевої автодороги С120602 від а/д Т-12-10-Мирне-Братолюбівка-Варварівка, ремонт шестикілометрової ділянки автодороги С121318 Тишківка- Костянтинівка та 8.6 км місцевої автодороги О121404 Тарасівка-Злинка-Новоукраїнка.

Як повідомили, у ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг», на всіх вищезгаданих ділянках тривають роботи із вирубки порослі, планування профілю та вивезення ґрунту.

Як повідомлялось, станом на 2 липня ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг» охопило сімнадцять об’єктів, ремонти по яких виконуються у рамках президентської програми «Велике будівництво».

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.