На Н-14 укладають "бетонку"

11:01
На Н-14 укладають "бетонку"

Н-14: розпочали укладання важкого бетону. Капітальний ремонт 8-ми кілометрової ділянки дороги у напрямку Кропивницького вийшов на новий етап. Від межі з Кіровоградською областю розпочались роботи із влаштування важкого цементобетону, завтовшки 26 сантиметрів. Про це повідомляє Буд інформ з посиланням на Служба автомобільних доріг у Миколаївській області.

Це фінішний шар дорожнього одягу бетонної дороги. Перед його влаштуванням проводиться стабілізація основи земляного полотна негашеним вапном та цементом для досягнення необхідного модуля пружності. Також посилюється основа, шляхом влаштування шару відсіву та пісного бетону.
Цементобетонна суміш виготовляється на сучасному заводі, який розташований неподалік ділянки капремонту – у селі Возсіятське. Якість бетону перевіряється атестованою лабораторією на заводі, а також безпосередньо перед укладанням на дорозі.
Бетонне покриття здатне витримувати значно більші навантаження, ніж асфальтобетонне. Це особливо актуально у південному регіоні, де акумулюється велика кількість великовагового транспорту, що прямують з усіх куточків України до морських портів Миколаївщини.
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.