Реальність сьогодення: в Китаї збудували 10-ти поверхівку трохи більше, ніж за добу (Відео)

16:46
Реальність сьогодення: в Китаї збудували 10-ти поверхівку  трохи більше, ніж за добу (Відео)

Потенційні мешканці побоюються заселятися в висотку, вважаючи, що таке швидке будівництво навряд чи гарантує надійність. Однак компанія-підрядник переконує їх у зворотному. Китайська компанія Broad Group побудувала в місті Чанша 10-поверховий житловий будинок трохи меньше ніж за 29 годин, назвавши це будівництво «найкоротшим у світі». Про це повідомляє Буд інформ з посиланням на Daily Mail і Фокус.

Підрядники вирішили, що звичайний рік або близько того на спорудження такого об'єкта просто не вкладається в їх терміни, тому вибрали набагато швидший варіант і побудували його трохи більше, ніж за добу.

Відео показує, що велика група будівельників і три крани завершують зведення висотної будівлі, що отримала назву «Житловий будинок», всього за 28 годин 45 хвилин.

Команді роботяг вдалося зробити, здавалося б, неможливий подвиг, зібравши невеликі автономні модульні блоки розміром з транспортний контейнер, побудовані заздалегідь на заводі. Потім їх доставили на будівельний майданчик на вантажівках. За допомогою кранів блоки піднімалися на висоту, де будівельники швидко закріплювали їх.

У продуманому дизайні, коли блоки встановили один на одного, одна стіна кожного модуля була складена, щоб стати підлогою, а вікна та балкони висунули назовні для обмеження простору.

Після завершення основної конструкції фахівці провели в будинок воду і електрику. На кадрах будівництва можна побачити, що висотку здали повністю мебльованою і обставленою в кожній квартирі.

Такі швидкі темпи будівництва напружують майбутніх мешканців, оскільки вони побоюються, що подібна конструкція довго не простоїть, проте в Broad Group наполягають, що, наприклад, підлоги цього будинку в 100 разів міцніші звичайних бетонних або дерев'яних, оскільки вони зроблені з пластин з нержавіючої сталі.

Натхненна такими темпами компанія вже заявила, що цей метод будівництва може бути використаний і надалі:

«Він ідеально підходить для розкішних резиденцій, 200-поверхових хмарочосів, а також для громадських і житлових будівель».

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.