Новини

Інформаційні повідомлення

​Майданчик для дрифту просять створити у Кропивницькому. Дрифт це спорт, з моменту коли дрифтери вирішили більше не ганяти на вулицях і почали змагатися на спеціально облаштованому майданчику. Таким чином, з'явилися перші офіційні знамагання з дрифту, які шалено наберали популярності і в один момент доросли до повноціного чемпіонату.
13:45
0
У Кропивницькому недобудову хочуть перетворити на спортивний комплекс для дітей. Таку ідею має тренер з боротьби джиу-джитсу Євгеній Скирда.
14:41
0
Дійсно аварія виникла на ТЕС. «Всі блоки теплової електростанції сіли «на нуль» - зазначив очільник Енергодару Дмитро Орлов. Що стало причиною аварії остаточно не відомо.
00:06
Йдеться про плани на будівництво двох житлових будинків 10-16 поверхів. Поруч є парк, на який вже розроблена концепція благоустрою. Депутати на сесії підтримали рішення про оренду земельної ділянки інвестору.
19:42
Проведено першу технічну нараду, де експерти детально проаналізували поточний стан теплогенеруючих потужностей Кропивницького: він невтішний. Саме тому місто і зважилось на втілення у життя такого масштабного проєкту
19:43
Дороги у Польщі поділені між різними рівнями місцевого самоврядування.
17:23
Тимчасово припинено централізоване теплопостачання до семи житлових будинків: вул. Родникова, 77, 77 к. 2, 79; вул. Вокзальна 31-а; пров. Училищний 2, 4, 6.
14:20
Аварія на тепломережі спричинила тимчасове відключення тепла у дев’ятнадцяти житлових будинках.
15:36
В Олександрії свої двері для відвідувачів відкрила льодова арена. Позаду всі ремонтні та підготовчі роботи, нанесено необхідну розмітку та проведено останні тестування льоду і відвідувачі насолоджуються результатом.
16:19
У Кропивницькому почалися підготовки до реконструкції системи теплопостачання міста, детальніше на https://bud-inform.kr.ua
17:22
Міський голова Кропивницького: місто готове до міжнародної співпраці – у нас будуватиметься сучасний аквапарк, детальніше на https://bud-inform.kr.ua
11:52
В Кропивницькому заплановано добудувати бейсбольний стадіон, детальніше на https://bud-inform.kr.ua
13:27
Реконструкція каналізаційних очисних споруд у Кропивницькому, детальніше на https://bud-inform.kr.ua
13:20
Правила очищення покрівлі будівлі від снігу: поради держпраці фахівцям, https://bud-inform.kr.ua
13:02
В Кропивницькому монтують комплекси автоматичної фіксації порушень ПДР, детальніше на https://bud-inform.kr.ua
16:02
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 ... 30
Показані 1-15 з 446
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.