Газ дорожчає: чи є альтернатива газовому опаленню?

95
-
Газ дорожчає: чи є альтернатива газовому опаленню?
Тип статті:
Аналітика

Газ дорожчає: єальтернатива газовому протоплению?

«Готуй сани влітку!» радили наші мудрі предки і були абсолютно праві. Профілактика завжди дешевше лікування, а зважене продумане рішення набагато розумніше і дешевше обходиться, ніж будь-які спонтанні придбання. У розпал літніх спекотних днів ми не даремно вирішили поговорити про доступні способи забезпечення комфортного мікроклімату в будинку. Адже від виконання цієї умови залежить наше здоров'я і самопочуття.

Природний газ та центральне опалення довгий час залишалися самим доступним, надійним і дешевим джерелом тепла. Завдяки йому мешканці великих міст і маленьких селищ не мерзли в найбільш холодні зимові дні. Однак, постійне підвищення цін на цю послугу не радує наших співвітчизників і змушує їх шукати альтернативні способи опалення своїх осель.

Альтернатива газовому опаленню для власників квартир і приватних будинків

Підтримання комфортної температури в будинку можна забезпечити з допомогою традиційного газового опалення та інших способів. Для обігріву будинку можуть використовуватися:

 • автономна газифікація;
 • дизельне паливо;
 • твердопаливні матеріали;
 • електрика;
 • природні джерела енергії (земля, вітер, сонце).

У кожного з цих способів є свої плюси і мінуси.

Автономна газифікація

Переваги: автономність системи, можливість підтримувати комфортну температуру в будинку.

Недоліки: занадто дорого коштує і сам джерело тепла – паливо, і установка, і обладнання.

Дизельне паливо

Переваги: невисока вартість обладнання, нескладний монтаж, доступна ціна палива.

Недоліки: порівняно низький ККД, складності в зберіганні дизельного палива, необхідність в постійному контролі роботи установки, висока вартість експлуатації – обслуговування, ремонту.

Твердопаливні матеріали

Переваги: доступність, надійність, простота і тривалий термін експлуатації.

Недоліки: дорожнеча деяких матеріалів (ціна на покупні дрова – від 450 грн. за кубометр), необхідність у створенні приміщення для сушіння та зберігання матеріалів, що використовуються, можливі проблеми з купівлею і доставкою палива — вугілля, дров.

Електрика

Переваги: простота монтажу й експлуатації, високий рівень автоматизації процесів, надійність, компактність системи, високий ККД, можливість регулювання температури в різних приміщеннях.

Недоліки: висока вартість електроенергії, обладнання, обслуговування, залежність від наявності струму, якості електромережі.

Природні джерела енергії (земля, вітер, сонце)

Переваги: екологічність, безкоштовна енергія.

Недоліки: висока вартість обладнання та монтажних робіт, сезонна обмеженість у використанні, брак потужності, складність монтажу, короткий термін експлуатації встановленої системи.

Якщо власники приватних будинків в якості альтернативних способів обігріву можуть використовувати кілька варіантів, то у мешканців багатоквартирних будинків таких способів на порядок менше.

Найпоширеніший – настільні, підлогові, настінні обігрівачі. Їх різноманітність дозволяє вибрати оптимальний варіант по співвідношенню ціна\якість.

Популярні види обігрівачів для дому:

 • масляні;
 • інфрачервоні;
 • тепловентилятори;
 • конвектори.

Масляні обігрівачі

Переваги: доступність, безшумність, надійність. Виробники гарантують безпеку у використанні сім'ям з маленькими дітьми.

Недоліки: висока споживання електроенергії, пожежна безпека.

Конвекторні обігрівачі

Переваги: компактні, безпечні, споживають менше електроенергії, ніж їх масляні побратими. Мають доступну вартість, тривалий термін експлуатації, можуть бути досить цікавими за формою і дизайном.

Недоліки: висока пожежобезпечність, цікаві дизайнерські моделі коштують дорого, недорогі моделі споживають багато енергії, не завжди виглядають естетично, деякі підлогові моделі з-за малої ваги можуть бути нестійкі.

Тепловентилятори

Переваги: дуже низька ціна, компактність, висока потужність, мобільні.

Недоліки: споживають багато електроенергії, сушать повітря, не спалюють кисень, галасливі в роботі, можуть перегрітися в процесі роботи і послужити джерелом замикання, спалаху. Існує висока ймовірність пожежі – такі обігрівачі не можна залишати без нагляду.

Інфрачервоні обігрівачі – кращий вибір!

Переваги:

 • використовуються інноваційні технології – не гріють повітря, а поверхню (підлога, меблі, постільна білизна).
 • вони безшумні,
 • економічні,
 • пожежобезпечні,
 • споживають мало енергії,
 • не сушать повітря,
 • мають високий ККД.
 • можуть монтуватися різними способами, відкривають простір для дизайнерів – можуть кріпитися до стіни, поєднуватися в єдину систему.

Недоліки: вимагають заміни ламп, дешеві китайські моделі мають короткий термін експлуатації.

Види інфрачервоних обігрівачів: газові, микатермические, кварцові, керамічні опалювальні панелі з натурального або штучного каменю.

Серед найбільш безпечних, надійних, екологічних і економічних інфрачервоних обігрівачів нового покоління лідирують керамічні панельні обігрівачі. Вони заслужили любов споживачів завдяки своїй здатності обігрівати приміщення швидко та економно. Порівняно з альтернативними видами обігрівачів – масляними радіаторами і тепловентиляторами – їх продуктивність вище на третину.

Крім того, суттєві переваги, такі, як компактність і безпека, мобільність і легкість в управлінні, зробили цей вид обігрівачів самим затребуваним в 2015-2016 опалювальних сезонах.

Додаткові бонуси для власників керамічних обігрівачів:

 • захист від перегріву;
 • автоматичне відключення при певних налаштуваннях;
 • підтримує задану температуру;
 • пожежна безпека;
 • безшумність;
 • можливість використовувати їх в сирих приміщеннях з надмірною вологістю;
 • природний обігрів приміщення — не сушать повітря, не спалюють кисень;
 • довго віддають тепло;
 • мають кілька ручних і автоматичних режимів роботи.

Інфрачервоні обігрівачі «Венеція» — гідна альтернатива газовому опаленню!

Стильні та компактні обігрівачі «Венеція» рекомендовані для використання в житлових і промислових приміщеннях. Вони ідеально впишуться в інтер'єр дитячої кімнати, зроблять затишним робочий кабінет, спальню або вітальню. Вони здатні прогрівати навіть великі по площі приміщення за короткий час, споживаючи невелику кількість електроенергії. Унікальна властивість кераміки тривалий час зберігати тепло, ефективно використовується виробниками цих обігрівачів.

Універсальність панелей «Венеція» полягає в тому, що вони ефективно використовуються і для обігріву маленьких, і для підтримки потрібної температури у великих приміщеннях. До того ж можуть використовуватися як основний і додатковий джерела тепла. Тривалий термін експлуатації дозволяє ефективно використовувати цей вид обігрівачів від 5 до 30 років. Той факт, що на їх працездатність не впливають часті перепади напруги, роблять їх ідеальним способом обігріву приміщень в зимовий час, коли з-за високої потужності споживання електричний струм подається стрибками і багато побутові прилади виходять з ладу.

Різноманітність моделей – від простих і практичних до оригінальних дизайнерських – дозволяє затишно облаштувати приміщення в будь-якому стилі. Керамічні інфрачервоні опалювальні панелі «Венеція» доречні і в класичному, і в ультра модерновому інтер'єрі для приміщень будь-якого розміру, форми та призначення. Важливо, що їх вартість цілком доступна великій кількості споживачів.

Інфрачервоні опалювальні панелі «Венеція» — гідна альтернатива газовому опаленню.

© Автор статті "Газ дорожчає: чи є альтернатива газовому опаленню?" — Виробник керамічних обігрівачів «Венеція»

Повне або часткове копіювання цієї статті можливе лише з письмового дозволу автора з обов'язковим зазначенням посилання на оригінал статті, все перераховане відноситься до інформаційних та друкованим виданням. Порушення даного попередження буде вважатися порушенням прав інтелектуальної власності (згідно Закону України «Про авторське право і суміжні права», керуючись ст. ст. 10,88,209,213,214,215,218).

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.