Чому LED – практичні світлодіоди

-
457
Чому LED – практичні світлодіоди
Тип статті:
Аналітика

Не так давно світлодіодні лампи зміцнилися на ринку не тільки модна новинка, але й життєва необхідність. Природно, що заміна однієї лампи не дасть особливих результатів, але якщо у всьому домі використовувати тільки лампи LED можна побачити значну економію.

Ні для кого не секрет, що нові технології дають можливість урізноманітнити наше життя і майже всі вони спрямовані на зменшення споживання енергоресурсів. Користуючись LED-технологій в освітленні ви, по-перше, гарантовано будете економити на електроенергії, а по-друге, освітлення буде екологічним і більш комфортним, якщо порівнювати зі стандартними лампами розжарювання або ж з енергозберігаючими лампами, які працюють на основі ртуті. Перші LED-технології були винайдені в 1962 році американським вченим Ніком Холоньяком.

Переваги

Користь від використання світлодіодів була не зрозуміла, скільки виробниками приладів, стільки простими споживачами. LED-лампи дозволяють уникнути перегріву, який часто спостерігається у звичайних лампах розжарювання. Важливо, що ця технологія має великий термін експлуатації. Наприклад, середня тривалість роботи LED-лампи при використанні в побутових умовах дорівнює двадцять років. Ще перевагою є те, що їх не потрібно спеціальним способом утилізувати, а можна просто викидати у смітник, оскільки вони не містять в собі шкідливі для зовнішнього світу речовин. Вони більш безпечні в порівнянні з енергозберігаючими лампами на основі ртуті, їх утилізація в нашій країні відсутня на рівні споживача і люди просто викидають їх, там самим завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Зовнішній вигляд і форма

Виробники інтегрували LED-лампи під будь-яку форму, так як споживачі звикли до форми, яку мала лампа розжарювання. На сьогоднішній день створено нові продукти, оформлені класичною формою.

Нині LED-лампочки можуть замінити практично будь-яку лампу розжарювання, з різним видом цоколя і різною яскравістю освітлення. Класичні відкриті люстри чудово гармонують з лампами у формі свічок. До цього всього ще існують моделі LED-ламп, які мають вбудований регулятор яскравості – диммер, а високоякісні лампи додатково обладнані TCS, що дає можливість лампам не перегріватися. Також дані вироби не мають ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання.

Чотири основних причин перейти на LED-лампи

Перше — це економія. Дані лампи дуже економічні і довговічні. На ринку на сьогодні не існує ламп з більш низьким енергоспоживанням.

Друге – це екобезпека. LED-лампи не складаються з шкідливих речовин, і їх не потрібно спеціальним чином утилізувати.

Третє – це естетика освітлення. Світлодіодні лампи дуже різноманітні і гармонійно підійдуть до будь-якого інтер'єру і підкреслять потрібні акценти приміщення.

Четверте — це зручність використання. LED-технології можна використовувати у вологих приміщеннях, а також в умовах регулярних вібрацій.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.