Як зробити ремонт будинку або квартири і не збанкрутувати? Поради

-
595
Як зробити ремонт будинку або квартири і не збанкрутувати? Поради
Тип статті:
Поради

Дуже часто брак відповідної підготовки до ремонту може спричинити непередбачені витрати. Тому, перш ніж почати зміну інтер'єру квартири або будинку, необхідно знайти корисні поради при ремонті квартири і вирішити що зробити, щоб при цьому не збанкрутувати.

Крок 1 — аналіз потрібних ремонтних робіт

Планування ремонту будинку потрібно починати зі складання докладного списку всіх ремонтних робіт, які необхідно провести. Починати слід від самих важливих, а закінчувати тими, які потрібно зробити, але якщо на це не вистачить часу і коштів, то це не катастрофічно. Наприклад, заміна меблів в передпокої може почекати, а перефарбування стін і пожвавлення дитячої не почекає.

Під час підготовки списку всіх робіт варто звернути увагу, є елементи яке можна полагодити самостійно або просто відреставрувати — може дешевше вийде оббити стару меблі в салоні заново, ніж купувати новий м'який куточок. Під час зміни інтер'єру потрібно пам'ятати про деталі, які часто можуть зіпсувати кінцевий ефект ремонту, наприклад, потрібно щоб розетки або вмикачі і вимикачі світла підходили до нового дизайну.

Крок 2 — Підрахунок бюджету на ремонтні роботи

Коли докладний список готовий, потрібно оцінити кількість коштів для ремонту. Потрібно визначити, скільки грошей піде на необхідні елементи для ремонту і дизайну. Далі, скільки знадобиться фінансів на послуги фахівців. Ціни на всі будівельні та ремонтні послуги ви можете подивитися на нашому сайті. Завдяки цьому розділу вам легше буде уникнути небажаних витрат. Найбільш правильним рішенням буде переглянути і порівняти ціни на в різних інтернет-магазинах і оцінити на цій підставі ціну, пам'ятаючи, що наприклад, для шпалер необхідний клей, грунтовка, валики, і часом матеріали для шпаклівки стін. Ціни матеріалів краще всього подивитися в декількох магазинах, щоб спробувати найбільше заощадити.

Крок 3 — Вибір найкращого часу для ведення ремонтних робіт

Знаючи, скільки грошей потрібно буде виділити на ремонт будинку або квартири, легше запланувати термін робіт. Може виявитися, що кошти для ремонту перевищили очікування і потрібно відкласти ремонт на якийсь час, щоб зібрати фінанси і матеріали.

Крок 4 – чи Варто брати кредит на ремонтні роботи?

Якщо в ремонт входить не тільки перефарбування стін, а й їх знесення або повна зміна планування будинку, іноді потрібно взяти кредит. Деякі вирішуються на невеликий кредит — він відносно дешевий, проте його отримання вимагає часу і переходу через ряд формальностей. Варто пам'ятати, що по закінченню оплати за кредитними рахунками ми втратимо набагато більше грошей. За ті гроші, які переплатили за відсотками кредиту, можна було купити якусь техніку або меблі в цілу кімнату. Найкраще збирати гроші на ремонт з допомогою депозитів.

Крок 5 — Контроль витрат під час ремонтних робіт

Коли вже процес ремонту запущений, необхідно пам'ятати про контроль всіх витрат і про складеному на початку плані. Найкраще записувати все в ту зошит, в яку бив записаний список всіх робіт та їх ціни, так можна точно визначити наскільки точними були підрахунки і визначити, скільки і на чому вдалося заощадити.

Джерело:
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.