Будинок, який сам знає, як зробити наше життя комфортним

-
425
Будинок, який сам знає, як зробити наше життя комфортним
Тип статті:
Огляди

Сучасна людина дуже багато працює і мріє про те, щоб хтось про нього піклувався – вгадував бажання, забезпечував затишок і комфорт. А якщо це буде ваш будинок? І це зовсім не фантазія. Використовуючи гаджети цілком реально створити «розумний будинок».

Якщо об'єднати систему безпеки, життєзабезпечення та зв'язку в єдиний комплекс, додати датчики часу і температури, ми отримаємо цілком інтелектуальне життєвий простір.

Найголовніша перевага високотехнологічного житла, його комфорт. Такий будинок може самостійно керувати:

  • системою освітлення;
  • різноманітними електроприладами;
  • налаштовувати клімат-контроль в залежності від погодних умов;
  • керувати всією системою вентиляції та очищення повітря;
  • регулювати водопостачання (тиск і температура);
  • моніторити роботу охоронно-пожежної сигналізації.

На додаток до цього, людина має можливість через мобільний зв'язок контролювати весь сервер управління, включаючи в себе систему контролю доступу до будь-яких приладів – домашній кінотеатр, мультирум та іншим сенсорні панелі.

Розумний будинок сам стежить за економним використанням енергоносіїв в той період часу, коли мешканці відсутні, що значно здешевлює плату за комунальні послуги.

Віддалена двостороння зв'язок з будинком (системою «розумний будинок») забезпечує повний контроль з боку людини за всією мережею. Наприклад, діти не зможуть включити телевізор або музику у вашу відсутність і змушені будуть робити уроки – можна заощадити на гувернантці або няні; запрограмувати прибирання приміщення – пилосос все зробить сам; запустити пральну машину; включити духовку або мультиварку і т. д.

Система «Розумний будинок», поступово стає звичним атрибутом сучасності. Пройде зовсім небагато часу, і віддалений контроль життєзабезпечення житла стане таким же звичайним явищем, як мобільний телефон або інтернет.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.