Ремонт ванної панелями

-
563
Ремонт ванної панелями

Часто буває так, що ванну кімнату реставрують, вкладаючи всі ресурси, а потім виявляється, що дивитися нема на що, фарба відстала, цемент кришиться, а сантехніка виходить з ладу. Ремонт ванної панелями може врятувати ситуацію, надовго освіживши інтер'єр кімнати, створюючи враження затишку та ідеалу надовго.

Зображення 1.1

Про достоїнства

панелі, зроблені з пластику, не так давно підкорили користувачів: матеріал екологічний, гіпоалергенний;доступний в ціні;легко і швидко монтується, запобігає потраплянню води за внутрішньою стороною, від стіни;виглядає чудово і естетично, має перевагу вибору будь-якого кольору або візерунка, як плитка з кахлю;догляд за пластиком простий і нехитрий;на панелях немає великої кількості швів для розсади грибка, як між кахлем, волого — і водонепроникний, не піддається корозії, може легко заховати комунікації, ізолює звук, тепло.Якщо цей матеріал купити від хорошого виробника, то всі описані якості гарантовані. Купувати потрібно уважно, і приймати панелі від будівельних фірм теж, тому що можна встановити абсолютно непридатні панелі. Матеріал, з якого складається панель, — поліхлорвініл багатошаровий. Це синтетика, яка відрізняється міцністю і вологовідштовхуючою здатністю. Саме цей матеріал необхідно шукати.

Підготовка

Підготовчий етап дуже важливий, тому що встановлювати можна на рівну і чисту поверхню (аж до вимивання милом і просушування). Всі комунікації, електропроводку приводять в абсолютний порядок, тому що після облицювання нічого не виправити.

Зображення 1.2

Якщо стіна за рівнем не збігається з бажаним результатом, тоді встановлюють каркасну решітку. Якщо все в порядку, беруть рідкі цвяхи — і швиденько облицьовують всю площу. Тільки за добу-ніч до установки рекомендується внести панелі в кімнату, де вони будуть кріпитися, і залишають, щоб вони звикли до клімату і не кришилися в майбутньому.

Що для монтажу знадобиться?

Силіконовий герметик і клей без органічних речовин, самі панелі, дюбелі, профілі, гвинтоверт, саморізи, плінтуси з пластику, ніж канцелярський, електролобзик – основні матеріали та інструменти для майбутньої роботи.

Клей повинен бути тільки спеціальним («рідкі цвяхи»), в його складі не допускаються органічні речовини. Наносити його рекомендується рівномірним шаром.

Каркас складається з нержавіючого металу, його встановлюють на повністю вирівняну стіну, вільну від грибка, забруднень і тріщин. Ребра каркаса монтують в середньому на відстані 50 см, а для стелі – 40. Куточки і ребра кріпляться дюбелями/саморізами, створюючи цілу решітку.

Панелі: монтаж

Не завжди панелі збігаються з ванною без труднощів. Для їх усунення матеріал обрізають гострим ножем, це легко. Деяким майстрам легше користуватися ножівкою з дрібними зубцями. Ножівкою підрізають края, а ножем все інше, по лицьовій стороні за допомогою лінійки. Далі панель потрібно перевернути і повторити маніпуляцію з іншого боку.

Перед початком кріплення облицювання важливо вибрати оптимальний кут, який буде першим. Цілі панелі потрібно встановлювати там, де буде розміщена фурнітура, і в помітних місцях.

Посадити їх на стіну вдається тільки однією стороною замку, яка ширше. Для цього використовують «рідкі цвяхи». Клей наносять на плиту зсередини, розподіляють рівним шаром за допомогою шпателя, прилаштовують до іншої поверхні і притискають ненадовго, щоб клей «схопився». Прикріплювати радиться як до стіни, так і до обрешітки.

Панелі перевіряють на викривлення і розташовують, щоб від верху і від низу залишалися зазори до 3 мм для вентиляції. Панелі з'єднують по краях, вони повинні зімкнутися (буде чутно клацання). Щоб замаскувати комунікації, вирізають коробки з облицювання.

Важливо знати заздалегідь, що панелі, розташовані вертикально, зможуть візуально «витягнути» кімнату догори. І краплі води, які будуть стікати по ним вниз, не стануть затримуватися і провокувати тим самим появу грибка.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.