Ремонт на кухні, дизайн кухні

-
245
Ремонт на кухні, дизайн кухні

Багато господинь витрачають щодня багато часу на кухні і мріють про те, щоб скоротити відстань від плити до стільниці, а від стільниці до води. Ситуацію може врятувати хороший ремонт на кухні. Дизайн кухні, ремонт можуть допомогти заощадити до 27% часу на приготування їжі за добу завдяки 60% економії відстані, яка під час цього покривається. Коротше кажучи, кухня повинна бути практичною в будь-якому випадку. Навіть якщо ці правила вже дотримані, то знайдуться нові параметри, до яких потрібно прагнути.

Ідеї проєктування

Існує статистика, що господиня «намотує» по кухні під час приготування їжі 2000 км за 20 років. Переміщення в основному пов'язані з так званим " трикутником»:

  • кран з водою;
  • холодильник;
  • плита.

Зображення 2.1

Головним завданням будь-якого ремонту є зробити ці три зони максимально зручно доступними, щоб можна було повернутися — і все, що потрібно, дістати. Зручність стосується також, наприклад, стільниці, яка піднімається або опускається, щоб господині було комфортніше працювати.

Ремонт безпосередньо залежить від розміру кухні. Чим менше простору, тим більше його хочеться і навпаки. Маленькі кухні візуально розширюють, використовуючи всілякі ідеї з нішами, зонування, перенесенням дверей, розширенням за рахунок прибирання перегородок і стін між кімнатами і з балконом. Сюди ж відноситься скрупульозне попереднє проєктування, іноді за допомогою фахівців в сферах ремонту та дизайну. Кожен господар шукає в цьому випадку нестандартні рішення. Якщо говорити про кухню нормального або великого розміру, то морочитися тут варто не так сильно, тому що ремонт і оформлення залежать більше від бажань.

Можна почати зі стилю:

  • мінімалізм;
  • модерн;
  • хай тек;
  • лофт…

Зображення 2.2

Варіанти оформлення стін

  1. Якщо стіну хочеться пофарбувати, то кращим варіантом для рівних стін буде водоемульсійна фарба. Вона миється.
  2. Шпалери також популярні, і найбільш практичними вважаються вінілові з покриттям з лаку. Краще вибирати спокійні однотонні варіанти. Для зонування підходить спосіб поклейки двома або більше кольорами шпалер.
  3. Декоративне каміння дуже хороші в процесі догляду і красиві.
  4. Гнучкі камені також користуються попитом через екологічність і можливість експериментів з формою обробки.
  5. Фотошпалери годяться тільки для однієї стіни, щоб поставити акцент в оформленні. Цей елемент інтер'єру повинен поєднуватися з основними тонами ремонту на кухні. Більш того, мотив повинен повторюватися і на стінах, і на стелі.

Зображення 2.3

Що важливо знати про ремонт на кухні

  1. Розміри меблів бажано знати з самого початку, щоб зуміти розрахувати освітлення.
  2. Розрахувати також важливо схему електропроводки з порахованим навантаженням і підібрати відповідні кабелі. Потрібно розібратися, де і яка техніка буде знаходитися, щоб зробити все максимально гармонійно.
  3. Матеріали для ремонту і меблі потрібно підбирати з можливою вологостійкістю завчасно. Кухня є єдиною кімнатою в будинку, яка вимагає попереднього вибору меблів.
  4. В інтер'єрі бажано використовувати тільки світлі відтінки. Наприклад, глянцево світла стеля збільшує простір і дуже красивий. Якщо кухня маленька, тоді кольорова гамма обов'язково повинна бути світлою.
  5. Стеля і підлога в кухні є відмінною можливістю зонування простору. У магазинах продають фотошпалери з цікавим ефектом занурення, який розширює простір візуально.
  6. Дизайнерське рішення повинно бути реалізовано на тому рівні, коли немає перенасичення яскравими деталями. Це швидко набридає і пригнічує.
  7. З метою економії місця деякі дизайнери меблів почали проєктувати «корисні кути«, коли всередині кута меблів висуваються „увігнуті“ ящики. Вони мають, поки що, незвичний вигляд, але вже стають популярними через практичність. Полиці в шафі роблять обертовими, і це оригінально виглядає, а багатьом подобається, те що не потрібно глибоко «пірнати» рукою, щоб дістати каструлю.
  8. Декоративні матеріали для стін або інших частин кухні варто купувати у перевірених виробників, щоб гарантувати службу.

Ідеальна кухня залежить від потреб господині. Тому варто прислухатися до своїх бажань - відповідний варіант ремонту та дизайну обов'язково знайдуться.

Для ремонту кухні  Вам можуть знадобитися, «Магазини та торгівельні організації», а також будівельні компанії чи майстри.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.