Ремонт стелі та її типи

-
16
Ремонт стелі та її типи

Як би якісно не проводилися будівельні роботи, але частини приміщення все одно потрібно своєчасно ремонтувати. Стеля відразу впадає в очі, тому її стан повинен бути в ідеальному порядку. Яким повинен бути ремонт стелі залежно від матеріалу, з якого він зроблений, можливостей господаря і обмежень у часі – найактуальніші питання.

Для початку визначимося з типом вашої стелі

Стелі бувають:

 • багаторівневі;
 • проклеєні;
 • накладні
 • натяжні;
 • пофарбовані
 • підвісні;
 • після побілки.

Зображення 2.1

Набір інструментів безпосередньо залежить від особливостей конструкції, хоча розбірні портативні споруди з дерева і козли знадобляться завжди. Цього не можна сказати про драбину, травми від якої трапляються дуже часто.

Ремонтні роботи залежно від типу покроково

Від виду залежить сам ремонт, але існують етапи роботи, які присутні завжди.

Початок ремонту:

 1. Зачистка, коли стеля обробляється мокрим валиком і розмокає в межах 12 годин, щоб побілка, шпалери або інші матеріали до бетону легко знімалися шпателем, наждачним папером. Полістирол видаляється жорстким металевим лезом або шпателем, як і декоративні елементи.
 2. Перевірка старої шпаклівки і її видалення при необхідності (крошение, відшаровування).
 3. Видалення грибка, якщо такий є. Для цієї мети потрібно купити рідкий засіб, призначений для знищення грибка. Якщо зараження велике, тоді потрібно підключати до процесу фахівців, які вміють обробляти поверхню відкритим вогнем.
 4. Грунтовка, під час якої вирівнюються шви або інші вади і нерівності.
 5. Штукатурка і шпаклівка – наступний крок до вдосконалення поверхні.

Після цього потрібно білити крейдою або вапном; фарбувати водоемульсійною, олійною фарбою, клеїти шпалери. Якщо ваша стеля-фальш, тоді потрібно визначити вид обшивки, влаштувати підвіску, залежно від неї. Після цього приступають до монтажу.

Накладні стелі бувають:

 • МДФ,
 • ламінованими,
 • з пластикових рейок або вагонки,
 • гіпсокартоними,
 • пінопластовими,
 • з акрилових плит (дзеркальних, текстурованих, з малюнком).

Клейові плити (полістирольні) — мабуть, одині з найбільш «швидких» накладних стель. Вони вигідні через захист від пошкоджень ламінованою плівкою і можливості встановлювати конструкцію самостійно. Крім того, цей матеріал ізолює звук і тепло. Для установки рідкі цвяхи або спеціальний клей наносяться на поверхню, процедура починається від центру. Карнизи є завершальним етапом.

Зображення 2.2

Якщо є можливість «витратити» на підвісну стелю 10 см висоти в приміщенні, тоді буде можливим розміщення комунікацій без шкоди для вибору дизайну світильників і їх кількості. Підвісні конструкції екологічні, пожежобезпечні, ізолюють звук і виглядають так, як побажаєте ви, а не особливості приміщення. Вони бувають відкриті і закриті. Наймоднішим в офісах вважається стеля армстронг. Маленьким приміщенням підходять дзеркальні поверхні.

Для монтажних робіт буде потрібно каркас. Решетування кріпиться анкерними шпильками і обрамляється профілем. Для цих етапів знадобиться просекатель профілю, щоб уникнути деформації. Цей вид стель вважається дорогим і забирає багато часу.

Натяжна стеля дешевше, встановлюється вона з тканини, плівки. Часу на монтаж йде небагато. Вона дуже естетично виглядає, але не є практичним варіантом, тому що провисає або вигорає, боїться місцевого нагріву. Розрахунок часу по службі становить до 7 років. Крім того, обійтися без допомоги майстра не вдасться, тільки професіонал зможе правильно встановити систему.

Зображення 2.3

Можливості фінансування матеріалів та інструментів, вміння варто зіставити з типом стелі і загальними етапами, щоб отримати реальну ціну ремонтних робіт. Багато етапів ремонту вимагають співпраці з фахівцями. Більш детальну інформацію про кожен вид стелі і роботи з ним шукайте на нашому сайті.


Для ремонту стелі  Вам можуть знадобитися матеріали та інструменти, знайти їх можете у розділі «Магазини та торгівельні організації», а також будівельні компанії з майстрами.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.