Де оптимально повісити кондиціонер?

-
174
Де оптимально повісити кондиціонер?
Тип статті:
Поради

Якщо ви задалися питанням, де краще установити кондиціонер, тоді краще спланувати його монтаж на стадії ремонту. Це в тому випадку, коли ви його затіяли. Вся справа в тому, що при установці обладнання в будь-якому із випадків обов'язково буде сміття. В стіні установлюють спеціальні штроби і проводять дроти для комунікації, якщо є внутрішній і зовнішній блоки. Це не зовсім естетично. І якщо ваша квартира в повному порядку, то доведеться потім попрацювати і над усуненням деяких вад на місці установки кондиціонера.

Кілька порад для початку планування роботи по установці. Потрібно подумати над тим, що одног кондиціонера досить лише на одну кімнату. Якщо потрібно в дві і більше кімнат, тоді вирішуйте, який вид техніки оптимальний.

Ви сміливо можете замовити майстра для монтажу кондиціонера на тій же фірмі, яка пропонує вам його. Саме в цьому випадку вам дається гарантія не тільки на саму техніку, але і на роботу спеціаліста, обслуговування. Правда, це все обійдеться не так дешево, як вибір майстра за оголошенням але результатом ви будете задоволені. Спеціаліст, доречі, зможе вам допомогти вибрати місце для монтажу.

А тепер про головне:кондиціонер повинен розташовуватися не там, де естетичніше, а там, де практичніше

Вам може здатися що це не може бути саме так, і що кондиціонер повинен розташуватися між шафою і шафою, тому що так красиво. Але подумайте про інше: звикнути можна до всього, тимпаче, якщо це буде як треба і комфортно з точки зору процеса експлуатації. Окрім того, вибір місця під кондиціонер має бути оснований надійністю. Послухайте, що вам скаже спеціаліст.


Зображення 2.1 

Якщо точка установки в кімнаті знайдена, переходимо до наступного етапу: техніка не може розташовуватися впритул до стелі і над меблями.

Якщо точніше, то верхня частина внутрішнього блока, тобто кондиціонера, повинна бути на відстані 10-20 см від стелі, аби техніка «дихала». Ця умова об'язкова, без неї прилад відмовиться працювати. На кондиціонер, доречі, ставити нічого не можна.

Що стосується шафи або будь-чого по характеристикам схожого на неї, то повітря, яке буде виходити із кондиціонера, буде постійно завихрятися і здувати пил з найближчої поверхні. Все це буде серйозною перепоною для нормального функціонування техніки.

Окрім цього, внутрішній блок потрібно установити так, аби повітря з нього не дуло прямо на людей.

Потоки повітря, холодного в спекотну пору, дуже бажані, але є велика небезпека захворіти. Звичайно, можна скористуватися спеціальним пристосуванням, яке називається жалюзі і поширено в сучасних моделях. Але і це може не врятувати ситуацію. Жалюзі можна розташувати за допомогою кнопки пульта на кут 30 градусів. Такий варіант дуже затребуваний, якщо ви задалися питанням, де розмістити кондиціонер в спальні. Доречі, в такій кімнаті над ліжком краще не установлювати техніку взагалі, так як потоки холодного повітря все одно будуть попадати на сплячу людину.

Повітря повинно іти в направленні паралельному вікну, сонячній стороні приміщення 

Так потрібно робити з тієї причини, що з " сонячної " сторони найтепліше місце, з вікна надходить тепло. І потоки холодного повітря повинні перекривати тепле повітря. Це розташування системи найбільш ефективне і практичне, економічне.

Якщо кімната захаращена меблями, то потрібно бути готовим до того, що кондиціонер буде запилювати її. У ньому накопичується пил, плюс він під час роботи піднімає її з поверхонь і носить по приміщенню, залишаючи не тільки на предметах, але і в легенях людини.

Тож меблі потрібно розташувати на відстані не менше 70 см від приладу.

А якщо це можливо, то її кількість можна зменшити, винести в інше приміщення. Так повітря буде краще циркулювати.

Крім усього, фахівцями  не рекомендовано монтувати блок навпроти вхідних дверей в кімнату.

Якщо мова йде про монтаж зовнішнього блоку, то його не можна встановлювати поблизу від дерев, газових комунікацій. Він повинен розташовуватися з боку будинку, де менше сонця. Можна встановлювати його з підвітряного боку. І ще: занадто близька відстань від землі не допускається.

Зображення 2.2

Але найголовнішими серед всіх правил монтажу техніки все одно залишаються два: потоки холодного повітря не можна направляти прямо на людей або предмети в кімнаті.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.