Універсальні матеріали для загального застосування: сухі суміші

-
311
Універсальні матеріали для загального застосування: сухі суміші

Універсальні матеріали — це сухі суміші, які можуть застосовуватися для багатьох видів будівельних робіт. Наприклад, цемент використовується для стяжки, штукатурки, кладки і багато чого іншого. З цієї причини сухі суміші популярні серед будівельників і ремонтників. Давайте розглянемо ближче види цих сумішей, їх особливості та сфери застосування.

Універсальні суміші часто застосовуються для зовнішніх і внутрішніх робіт. І це ще далеко не всі переваги матеріалів на зразок цих. Ми поговоримо про універсальні матеріали на прикладі М-150 і М-300.

Цементний розчин можна замінити сумішшю М-150. Легкий бетон можна замінити сумішшю М-300. Іноді характеристики універсальних сумішей кращі, ніж, самого бетону або іншого звичного матеріалу. Ще однією незаперечною перевагою таких сумішей є те, що вони економні в плані зберігання, транспортування, витрат. Вся справа в тому, що замість змішування кількох сумішей в розрахунок береться тільки одна. І ще: якщо ви боїтеся готувати розчин, тому що при дозуванні боїтеся помилитися, то універсальна суміш вже на заводі правильно, з аптечною точністю розрахована. Крім того, універсальна суміш зберігається набагато простіше і довше, ніж звичні матеріали. Вона може бути відсипана з мішка саме в тій кількості, яка необхідна.

Найбільш поширеною сумішшю вважається М-150. До її складу входять портландцемент, карбонатне вапно і річковий пісок для будівництва. Цей розчин можна застосовувати для роботи всередині і зовні будинків. Цей матеріал відомий тим, що може використовуватися замість цементного розчину. За характеристиками він навіть краще, в основному через те, що склад суміші постійний завдяки заводу-виробнику.

Попередня підготовка поверхні, на яку потрібно нанести суміш, необхідна. Товщина шару складає 5-50 мм.

Суміш, до складу якої входять пісок і бетон, тобто М-300, міцна і має характеристики, які кращі, ніж у пінобетону. Складається цей чудовий засіб з портландцементу, просіяного піску з великими фракціями, піску з річки.

Функція застосування такої суміші — замість дрібнозернистого бетону. Він придатний для створення фундаментів, підстав і стін з бетону. Універсальна суміш накладається на поверхню, яку попередньо готують: очищають від бруду, пилу і так далі. Шар повинен становити в межах 25 мм.

Будівельні суміші універсального призначення пакують в мішки з трьох шарів. Щоб під час транспортування, використання вони не рвалися, і не піддавалися впливу атмосферних явищ швидко.

Зображення 2.1

Як правильно використовувати універсальні сухі суміші

Правильна підготовка основи- це запорука того, що робота буде не марною. Необхідно, щоб основа була міцною за структурою. Жирові плями і інші непотрібні забруднення у вигляді фарби, лаку, масел, грибка, моху повинні бути ліквідовані, інакше маса просто не пристане при відсутності адгезії. Пил також потрібно прибрати.

У разі, якщо поверхня, на яку потрібно наносити склад, кришиться або розпадається, її потрібно відремонтувати вщент, щоб потім не переробляти. 

Якщо в наявності є великі тріщини, вади подібного характеру, то їх потрібно попередньо заповнювати розчином. 

Мох або грибок очищають за допомогою сталевої щітки. Подальші дії — обробка фугніцідами.

Якщо поверхня з тих, яка сильно вбирають воду, її потрібно обробити водою перед роботою з універсальної сумішшю.

Температура повітря під час роботи з універсальними сумішами сухого типу повинна бути за 5 градусів тепла, але не більше 30. Відносна вологість повітря найбільш підходить 80%. 

Під час роботи з матеріалом найзручніше користуватися шпателями, кельмами. Необхідною подальшим етапом є вирівнювання свіжої поверхні правилом, а також затирка.

Шарів може бути декілька. І потрібно стежити за тим, щоб всі вони по черзі висихали.

Штукатурна сітка буде хорошим виходом, якщо товщина матеріалу на стіні буде за 30 мм. 

Ми розглянули особливості сухих універсальних сумішей, які вважаються найбільш популярними. Перед тим, як вибрати одну з них, обов'язково прорахуйте всі можливі варіанти на заміну і визначте найбільш підходящий.

Для покупки універсальних сухих будматеріалів  Вам можуть знадобитися, «Магазини та торгівельні організації», а також будівельні компанії чи майстри.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.