Створення шафи навколо вікна: практичні поради для початківців майстрів

-
643
Створення шафи навколо вікна: практичні поради для початківців майстрів
Тип статті:
Поради

Для квартир, де мало місця або які вимагають оригінального дизайну, є цікаве рішення: шафа навколо вікна. Він одночасно виконує роль підвіконня і стільниці, економить місце, яке раніше забиралося широкими шторами, і надає можливість зберігати всі речі в одному місці. Навіть робоче місце організувати з цим варіантом буде дуже практично, а зону відпочинку з ліжком або диваном — приємно. Як правильно його спорудити і який стиль вибрати — про це наш наступний матеріал.

Шафи можна оформляти на будь-який смак. Їх доповнюють антресолями, стелажами, полицями. Тут головне натхнення від побаченого і прочитаного.

Шкаф під вікном

Цей варіант найбільш практичний для кухні, їдальні, якщо розміри кімнати не дозволяють розмістити подібні меблі в іншому місці. Тумба доповнюється робочою поверхнею, а ніша закривається щільно, щоб запобігти втраті тепла. Для батарей в стільниці і на фасаді тумби роблять отвори, щоб потік гарячого повітря міг вийти. На стільниці часто розміщують мийку.

Якщо потрібен стіл, його легко влаштувати для кухні або іншої кімнати. Йдеться про робочий кабінет або про дитячий стіл для навчання.

Зображення 2.1

Шафи по  обидві сторони вікна

Це приголомшливий спосіб скоротити довжину кімнати, якщо в кінці «коридору» вікно. Таким способом кімнатний простір вдало звільняється від меблів у бічних стін, розширюючись. Бічні стелажі оснащують гачками, полицями, ящиками, штангами і багатьма іншими пристосуваннями. Зверху над вікном також варто спорудити місце для речей, щоб виглядало гармонійніше. Штори можна використовувати короткі і не широкі, щоб тільки закривали вікно і не заважали. З боків вікна часто встановлюють світильники, тому що конструкція затемнює простір, особливо якщо вікно маленького розміру.

Бічні шафи на кухні або у вітальні часто використовуються в ролі буфета. Їх оформляють так, щоб кімната була затишною. Часто використовують скло для дверцят.

Обрамлення вікна повністю

Такий варіант незамінний для будь-якої кімнати в квартирі, де катастрофічно не вистачає місця. Вікно повністю оканирвують полицями на кухні або в спальні, економлячи місце не тільки для шафи, тумби, а й для столу або столика, мийки..

Варіанти для дитячої кімнати

Вбудовані меблі для цього випадку будуть багатофункціональні: для одягу і взуття, книг, іграшок, спортивних речей, комп'ютера. Часто шафи доповнюються столом.

Є деякі неписані правила для оформлення дитячої:

1.Наприклад, в ній не повинно бути гострих кутів. 

2.Місце має бути максимально зручним, всі елементи меблів повинні бути доступними. 

3. При монтажі потрібно враховувати зріст, вагу, стать і вік дитини.

Дизайн таких меблів може бути доповнений шторами, дверцятами, навісним фасадом тощо.

Зображення 2.2

Як зробити шафу навколо вікна в спальні

Спальня майже завжди вимагає економії місця. Тому шафу можна спорудити з купейними дверцятами або в стилі «гармошки», щоб максимально заощадити місце. Його можна поєднати з туалетним столиком.

Поради від майстра

1. Найголовніше, мабуть, завданняпід час монтажу такої конструкції є грунтовне кріплення тильної сторони до стіні, щоб уникнути перекидання. 

2.Висоту шафи найкраще розраховуватидо самої стелі, щоб вони гармонійно вписувалися в простір. 

3.Стиль всієї кімнати повинен повторюватися. 

4.Перед створення меблів важливо зробити точні розрахунки, в тому числі і майбутню глибину полиць. Для книг потрібно не менше 30 см, а для одягу — 60 см.

5.Дверні механізми повинні бути розраховані так, щоб їх можна було відкривати від стіни з прямим кутом. 

6.Висоту полиць також продумують, щоб заплановані речі вільно вміщалися туди. 

7.Ширина кожного крила обдумується також: потрібно звернути увагу, чи не роблять вони нішу дуже глибокою, чи доходять до отвору вікна.

Види закриваючих поверхонь, які можно використовувать для меблів

  • Зглухими дверими;
  • Зі склом для фасада;
  • Без дверей;
  • Комбінування видів дверей.

Щоб запобігти зазорам або іншим неточностям, виготовленням меблів повинен займатися виключно фахівець.

Виходячи з призначення кімнати, можна зробити навколо вікна необхідні меблі для будь-якої кімнати в будинку. У деяких випадках меблі швидше є цілою гардеробною кімнатою, якщо місця досить багато. Варто тільки розібратися, яка функціональність меблів буде прийнятною.


Для створення шафи навколо вікна Вам можуть знадобитися матеріали та інструменти, знайти їх можете у розділі «Магазини та торгівельні організації», а також будівельні компанії чи майстри.

Джерело:
, , , ,
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.