Зварювальне обладнання: як правильно вибрати

-
187
Зварювальне обладнання: як правильно вибрати

Покупка є важливим довгостроковим рішенням, яке може додати додатковий прибуток, заощадити на витратах на ремонт. Варіанти можуть бути приголомшуючими, і саме тому ми зібрали ці поради. Ви знайдете важливі деталі, які необхідно розглянути, порівняння типів. Давайте почнемо з деяких питань, які потрібно задати перед покупкою зварювального апарату.

  • Яку зварювальну роботу ви маєте на увазі?
  • Чи можете ви бачити себе за інші проекти протягом 6-12 місяців?
  • У вас є терпіння, бажання і вміння вивчати складний процес зварювання?
  • Ви шукаєте швидку та легку зварювальну техніку?
  • Який ціновий діапазон ви можете собі дозволити?
  • Чи плануєте ви зварювати тільки в гаражі або будете працювати на вулиці? Чи будете ви подорожувати з ним?
  • Чи можете ви підтримувати потужність 220В?
  • Як часто ви будете використовувати?
  • Які матеріали Ви плануєте робити на зварюванні?

Взагалі кажучи, існують два види людей, які зварюють. Деякі зварювальники мають дуже вузький діапазон цілей, а саме — зварювання тонких, простих металів швидко, без надмірного часу на навчання технологіям зварювання. Вони будуть читати посібник і дивитися кілька підручників, але тоді вони готові до виконання своїх маленьких завдань. У цих випадках апарат у діапазоні від 110 до 115В, як правило, підходить.

Вартість, портативність і матеріали будуть важливими факторами при визначенні того, коли і що купити.

Зварювальний апарат — це довгострокові інвестиції, які можна окупити, якщо їх обережно підібрати відповідно до ваших потреб.

Як вибрати зварювальний апарат

Він є довгостроковою інвестицією, і багато хто вважає, що вони отримують те, за що вони платять. Хоча іноді доцільно тестувати.

Найдорожчий апарат не завжди найкращий для кожної ситуації. Тим не менш, найдешевший зварювальний апарат, який не може впоратися з роботою, яку сподівається зробити зварювальник, не в змозі окупити себе.

Крім того, кожен вид має свої обмеження та переваги.

Багато професійних зварювальників віддають перевагу TIG, оскільки він може зварювати широкий спектр металів і завдяки універсальності аргонового газу, який використовується під час TIG-зварювання. Немає шлаку, що блокує вигляд зварної калюжі. Газ аргону може зварювати будь-який метал при будь-якій товщині з TIG-зварюванням, і тому немає необхідності змінювати газ в залежності від проекту.

Параметри електроживлення

Апарати з більш високою вихідною потужністю можуть працювати з більш товстими металами, але зварювачі з більш високою напругою потребуватимуть спеціальних джерел живлення — або генераторів, або відповідних розеток. Будь зварювальник з потужністю понад 115В не може працювати з типовою розеткою і, звичайно, коштуватиме більше.

Крім того, вони або виконуватимуть змінний струм, який регулярно змінюється або постійний струм, що протікає в одному напрямку, і не змінюється.

Зварювальні машини змінного струму зазвичай коштують менше, ніж зварювальні пристрої постійного струму, але доступні електроди набагато більш обмежені для змінного струму. Насправді, зварювальні пристрої постійного струму є більш дорогими, але залишаються популярними, тому що їхня більш висока потужність пропонує більш широкий вибір електродів і ряд переваг роботи, таких як: простий дуговий удар, краще проникнення і покращений контроль.

Тривалість робочого циклу — це тривалість часу, коли парат може працювати, перш ніж його потрібно вимкнути, щоб охолодитися. Менш дорогі мають більш короткі робочі цикли, тоді як більш дорогі мають більш тривалі цикли — деякі можуть навіть працювати безперервно при 100% робочому циклі.

Більш тривалі робочі цикли критичні для зварювання більш товстих металів, які потребують більше часу на виконання завдань. Для домашніх і хобі-пристроїв робочий цикл може бути не таким важливим фактором, як для професійних у магазині.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.