Суміші для наливних підлог

-
273
Суміші для наливних підлог

Самовирівнююча суміш є відмінним вибором для будь-якого плиткової підлоги Самовирівнююча суміш для теплої підлоги вважається ідеальним варіантом. Ось кілька порад по роботі з самовирівнювачем.

Прибирання підлоги перед заливкою самовирівнювача

Ретельно підмести і пропилососити всю підлогу. Вона повинена бути загрунтованою. Тримайте маркер або рулон стрічки в кишені, поки ви пилососите, і відзначте всі отвори або тріщини, які потрібно буде «запечатати».

Перекриття швів перед заливкою

Суміш для вирівнювання підлоги буде стікати через отвір розміром з цвях, тому будьте уважні. Хороший вибір для заповнення отворів і тріщин — це герметик.

Прохідні вентиляційні отвори і стоки з картону

Встановіть картон навколо вентиляційних отворів і водостоків.

Великі отвори, такі як вентиляційні, можуть бути ізольовані картоном. Просто підженете картон до отвору і приклейте його. Приклейте картон на підлогу.

Дерев'яні підлоги необхідно загрунтувати, перш ніж покривати їх сумішшю. Підлога буде покрита сумішшю з водою, що призведе до набухання деревини. Ґрунтовка перешкоджає всмоктуванню води. Грунтовка може бути нанесена щіткою або навіть розпорошена за допомогою пляшки.

Замовити більше, ніж потрібно

Коли закінчується самовирівнююча суміш до того, як заливка закінчена, — це досить неприємно, Придбайте на 20 відсотків більше, ніж вважаєте за потрібне. Вам потрібна самовирівнююча суміш, витрата якої не дозволить переробляти всю роботу спочатку. Також мішки з матеріалом можна зіпсувати підвищеною вологістю. Тримайте мішки сухими, поклавши їх на піддон або лист фанери.

Як зробити заміс

Наповніть відро на 3/4 водою. Тримайте міксер у воді. Таким чином, суміш не буде прилипати, а ківш не перевернеться, якщо в нього вставити важкий міксер. Відкрийте кут мішків, перш ніж вони вам знадобляться. Більшість мішків, наповнених сухими цементними сумішами, мають вентиляційний отвір у верхній частині. Поставте відкриті мішки поруч з відрами. Мікшування — це брудна справа, тому робіть його на відкритому повітрі, коли це можливо. Екстремальні температури можуть вплинути на час, необхідний для роботи суміші, тому ніколи не працюйте під палючим сонцем чи в мороз.

Заповніть всі відра рекомендованою кількістю води, перш ніж починати змішувати. Тримайте відра близько один до одного, щоб зменшити безлад при переміщенні міксера від одного відра до іншого. Тримайте всі рукоятки ковшів назовні, щоб їх було легше захоплювати (важлива кожна секунда).

Після того, як ви все перемішали, поверніться до першого відра і перемішайте ще кілька секунд, щоб розмішати осів пісок. Після виливання з кожного відра збийте пісок в наступному перш, ніж наливати розчин. Відра потрібні великі.

Поширення у міру того як ви ллєте

Переміщайте відро по підлозі, поки ви наливаєте. Тримайте низько, щоб мінімізувати розбризкування. Якщо ви потрапили на стіну, спробуйте не піддаватися спокусі стерти розчин відразу, тому що маленькі краплі можуть швидко стати великими плямами. Потрібно дати йому висохнути і зішкребти.

Повністю закрийте нагрівальні кабелі і мати сумішшю, щоб не пошкодити їх шпателем при встановленні тонкого комплекту. Товщина вашої заливки може змінюватись в залежності від проєкту. Може, буде потрібно дві заливки, але підтвердити це можна лише прочитавши інструкції, надруковані на мішках. Перевірте товщину за допомогою рулетки або просто палички від ескімо з потрібною товщиною, зазначеної на ній.

Розподіліть суміш на підлозі

Для цього є спеціальний інструмент. Цей інструмент не є абсолютно необхідним, але він добре допомагає виміряти, наскільки товстий шар ви налили. Будьте обережні поруч з нагрівальними кабелями.

Почніть в дальньому кінці кімнати і пройдіть до дверей.

Суміш подразнює, тому що містить цемент, який при контакті зі шкірою викликає подразнюючу лужну реакцію і алергічні реакції. Суміш може привести до пошкодження очей. У разі попадання в очі або на шкіру їх потрібно негайно промити великою кількістю води і звернутися до лікаря. Рекомендується використовувати захисні рукавички та захисні окуляри.

Суміш для вирівнювання підлоги дуже практична та застосовується з величезною популярністю, сподіваємося, що і ви зацікавилися нею завдяки нашим порадам.

Якщо вам знадобляться матератеріали, інструменти чи захочете скористатися послугами фахівців, то ви можете перейти у розділ компанії.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.