Яку витяжку краще вибрати?

-
369
Яку витяжку краще вибрати?

Господиня багато часу проводить на кухні. Вона чудово розуміє, що необхідна витяжка. Ви спантеличені, як вибрати витяжку? Тоді почитайте поради від наших фахівців.

Цей девайс потрібен для максимального очищення повітря в кухонному просторі. Його можна фільтрувати або очищати, для цього задіюють витяжну вентиляцію. Для обох випадків потрібно купувати витяжку, тільки види у них будуть різними. Для першого випадку використовують спеціальні вбудовані фільтри, а для другого – обладнання видаляє повітря з приміщення на вулицю.

Навіщо це все знадобилося? Так, напевно думають ті, хто не проводить на кухні 60 % часу від всього домашнього, як справжня господиня. Вона знає, що витяжка допомагає зберігати здоров'я. Повітря забруднюється дрібними частинками їжі, продуктами, що виникають від згоряння, нагрівання. Альтернативою може бути провітрювання, але особливо в холодну пору року його не рентабельно застосовувати.

Якщо перед вами постала дилема, як вибрати витяжку для кухні за параметрами,то тут варто подивитися на продуктивність апаратури. Її визначають повітрям, точніше його певною кількістю, що може пропускатися через техніку за конкретний час. Ефективна витяжка, чи ні, можна визначити тільки за цим показником. Якщо взяти до уваги санітарні норми, то повітрообмін в ідеалі закінчиться через 1 годину. Потрібно задатися питанням, як вибрати витяжку по потужності, щоб розв'язати цю задачу. Так от, продуктивність розраховується так: площа приміщення множиться на висоту приміщення, а потім отримане помножити ще на 12. Те, що вийшло, множать на 1,3 (це одиниця коефіцієнта запасу). Висота 2,5 м і площа 6 м – значить, потужністю витяжки повинна становити 234 м3/год, приміром.

Щоб вибрати витяжку газової плити, оцінюють розміри агрегату, тип, продуктивність, режими працездатності та управлінські характеристики технікою, є фільтри.

Девайс потрібен більше розмірів плити, її поверхні, тільки це може забезпечити гарне очищення повітря. Площина для варіння в ідеалі повинна бути менше розміру витяжки сантиметрів на 30.

Що стосується режимів роботи, то тут вам допоможуть продавці. Витяжний режим обов'язково гарантує ліквідацію всього забрудненого повітря, а якщо система обладнана фільтрами, то їх потрібно купувати додатково змінювати. Фільтри бувають з тонкою очищенням і грубої. Останні здатні утримувати частинки жиру, вони мають вигляд сіток, які можна використовувати не один раз. Продаються також додаткові фільтри, які застосовуються для очищення більш тонкої і повинні змінюватися, оскільки зроблені з синтетичних матеріалів. Фільтр тонкої очистки істотно відрізняється, тому що всередині нього вугільна основа. Їх замінюють за необхідності, по забрудненості повітря.

За способом управління девайси вибирають згідно інтересам. Буває управління за допомогою сенсорних кнопок, кнопкове. У моду ввійшло слайдерное управління.

Варто задуматися над додатковими функціями. Наприклад, залишковий хід вентилятора, а також інтервальне вимикання.

Що таке інтервальне вимкнення або увімкнення? Це здатність техніки включатися на деякий час, щоб незабаром припинити роботу. Можна вибирати режим. Потужність буде невеликою.

Залишковий хід — гарантування роботи протягом декількох хвилин після закінчення роботи апарату. Цей час може досягати 15 хвилин.

На деяких апаратах — таймери, які після роботи включають, щоб техніка сама відключалася через деякий час. 

За типами витяжних девайсів можна визначити такі:

1.Вбудовані, які вставляються в меблі над варильною поверхнею. Така витяжка має додаткову висувну панель.

2.Камінні або купольні, які потрібно монтувати до стелі і на стіну над плитою. За формою вони нагадують камінний димар, звідси і назва.

Вибір витяжок різноманітний. Вчинити правильно нелегко, але можливо, якщо точно визначити, що вам потрібно насправді.

Проконсультуватися з приводу вибору витяжки можете у професіоналів, посилання на каталог компаній: витяжки та вентиляція

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.