Як правильно провести колірування фарби в домашніх умовах?

-
645
Як правильно провести колірування фарби в домашніх умовах?

Чим купувати стандартний колір в магазині, іноді краще взяти колер і білу фарбу, щоб створити свій індивідуальний, відповідний по стилю і смаку варіант. Боятися тут нічого: все можливо, якщо обережно!

Кілька порад малярів не завадять для роботи з колерування нікому. Тому ділимося найактуальнішими:

1.Колерувати фарбу можна своїми руками, дотримуючись певних правил. Саме вони дають запорука якості.

2.Одним з незаперечних правил є те, що колерувати потрібно в тому ж приміщенні, в якому буде проводитися ремонт. Це тому, що гра освітлення буде видна вже на цьому етапі.

3.Пропорції вдруге не вдасться повторити так само, як і в попередній абсолютно ніяк. Тому з одного «замісу» слід пофарбувати стіну від кута до кута, щоб не було відмінностей у відтінках. Другий вихід – запастися часом або помічниками, розвести величезна кількість фарби, щоб її вистачило на всі стіни приміщення. Якщо розраховувати обсяг, то до заводського опису краще додати зайві 5-10 % для запасу.

4.Ще порада: важливо брати фарбу і колер одного виробника.

5.Фарбу потрібно вибирати строго за призначенням, тому що вона продається з відмінними характеристиками для стелі, стін і підлоги.

6.Розмішувати фарбу можна з допомогою міксера, бо руками ефекту не буде.

7.Перед тим, як розвести все, що ви запланували, все-таки варто почекати і спробувати розвести в потрібних пропорціях маленьку кількість, потім пофарбувати нею шматочок стіни і оцінити: може вам не підійде такий варіант взагалі. Кольори можна коригувати за допомогою додавання або зменшення колера у фарбу. Набирати колер з незручної упаковки, без належного дозатора, можна з допомогою шприца.

Види колерів

Вони можуть бути органічними або неорганичными згідно складом. В органіці є незаперечна перевага: яскравість кольору, Але є і неприємна новина: покриття вигоряє з часом. Неорганічний варіант не має такої різноманітності відтінків, але не вигорають. Тому вибирати доводиться між Сциллою і Харибдою.

За формою випуску кольори бувають рідинними, у вигляді пасти, сухої суміші.

Ціна сухих барвників найпривабливіша, але вибір відтінків невеликий, відрегулювати їх непросто. Суху суміш важливо спочатку розвести в невеликій кількості оліфи або іншої рідини.

Рідкі барвники найбільш зручні і практичні. Вони дозволяють тонко підібрати відтінок кольору. Кольори такого виду поділяються ще й на залежні від типу фарби: масляні, акрилові, сталеві...

Паста часто має нерівномірне забарвлення. Змішуючи, можна ненавмисно отримати зовсім не той відтінок світла.

Секрети...

  • Зарубіжні виробники мають не більше переваг, ніж українські. Тому, купуючи колер, можна не морочитися з вибором.
  • Для колерування важливо вибрати сніжно-білу фарбу, а не просто білу, адже різниця у відтінку все одно буде.
  • Якщо ви розігналися вилити відразу пів упаковки колера у фарбу – марно. Треба починати з малого. Вже кілька крапель до невпізнання змінюють відтінок фарби.
  • Ці кольори придатні також для роботи з штукатуркою.
  • Щоб колерування пройшло не безуспішно, і вийшов саме той самий колір на стіні, її необхідно правильно підготувати. Спочатку стіну очищають від забруднень, покриття минулих часів, грибка. Якщо потрібно – стіну штукатурять, вирівнюють і грунтують. В кінцевому результаті перед фарбуванням повинна вийти сліпуче біла поверхня, через яку відтінок фарби ніяк не зможе зіпсуватися.

Читайте інструкції, вирішуйте заздалегідь, якого результату треба досягти, і тільки потім купуйте і розмішуйте матеріали.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.