Поради майстрів з фарбування стін та захисту фарби від бруду

-
725
Поради майстрів з фарбування стін та захисту фарби від бруду

Тільки фахівцеві під силу якість, швидкість і легкість фарбування. Для вас — хитрощі і поради з фарбування стін. І як захистити фарбу від бруду — читайте і дивуйтеся на Вud-inform

Маленькі хитрощі великих майстрів

1.Перед фарбуванням стіна повинна бути гладко відшліфована після реанімуючих дій. Для цього користуються шкіркою з маленьким зерном. Замість неї беруть спеціальну шліфувальну машинку. Але якщо натиснути на ручку з силою, головка може неправильно повернутися і пошкодити стіну. Спочатку шліфують всю стіну, і тільки потім краї у стелі і плінтуса. Деякі елементи, наприклад, дерев'яні, шліфують губкою для шліфувальної машини.

2. Іноді під стрічку, яка повинна допомогти залишити рівні панелі, фарба потрапляє і псує лінію. Щоб уникнути неприємностей, потрібно наклеювати її старанно, притискаючи валиком, шпателем. Клейку стрічку використовувати не варто, вона може залишати сліди. Очистить їх дуже важко. Замість цього краще клеїти синю стрічку для малярних робіт.

3. Бувають розводи від кисті. Щоб запобігти варто розбавити її спеціальним кондиціонером для фарби. Він здатний уповільнити висихання і зробити її більш рідкою, щоб розводів взагалі не було. Ця чарівна рідина продається для матеріалів: дерева, гіпсокартонна, бетону, для шафи і дверей. Всю інформацію виробник вказує на упаковці.

4.Важливо використовувати герметик перед основним нанесенням фарби, щоб прибрати всі тріщини. Але після рекомендується грунтовка, щоб плям від герметика не було видно після фарбування. Грунтовка повинна бути світло-сірого кольору, не білою. Завдяки цій хитрості можна заощадити багато шарів фарбувального складу.

5. Перед фарбуванням всі меблі накривають. Якщо зробити це за допомогою звичайного простирадла, то рідина просочиться і забруднить. Кращим варіантом вважають полотняну тканину. Вона груба і не пропустить рідину. Нею також можна застелити підлогу.

6.Після фінішу з однією стіною можна приступати до наступної, але не раніше. В іншому випадку будуть видні шви. І якщо захочеться фарбувати спочатку всі кути, а потім почати фарбувати стіну, згадайте цю пораду. Під час прокатки всі інструменти, задіяні у фарбуванні, а також сам склад накривають плівкою, щоб не дати засохнуть.

7. Від вікна фарбу легше і швидше зішкребти лезом: воно буде у фарбі, навіть якщо його заклеїти.

8. Якщо хочеться досягти певного відтінку, але для цього потрібно змішати різні кольори, варто змішати всю фарбу. Так не буде різних відтінків. Використовувати відро – найкращий варіант.

9. Стіни повинні бути ідеально чистими: фарба не пристає до брудної або жирної стіни. Їх можна вимити засобом для боротьби з жиром або звичайним милом. Тільки важливо обов'язково дочекатися висихання поверхні.

Фарба і бруд

1.Перед фарбуванням валики, всі без винятку, миють, щоб позбутися від ворсу. Рідке мило розбавляють водою і рукою проводять по мокрому валику кілька разів, потім обполіскують. Можна не сушити.

2.Кисті також готують, щоб щетинки не потрапили у фарбу, тому що якщо вони вже на поверхні, позбутися від них непросто.

3.Якщо стіну шпаклювали, чистили і т. д., то на ній можуть залишитися пісок, пил. Можна продути стіни, щоб такий бруд злетів.

4.Якщо використовується фарба зі старої банки, на краях якої залишилася засохла плівка і кришилася, рідину можна процідити, щоб шматочки не потрапили на стіну. Із сітки (дріт, капрон) вирізують певну кількість кіл, діаметром банку і використовують.

Щоб захистити вже пофарбовану стіну від бруду:

  • її покривають спеціальним лаком в 1 шар на висохлу фарбу. Підібрати його допоможуть фахівці в магазині. Якщо бруд потрапив на стіну, його прибирають одразу.
  • за антивандальною фарбою дуже просто доглядати, вона не вигоряє і не залишає слідів.
  • на неї наносять склад «Антиграффити». Це спеціальний засіб проти олівців, фломастерів і ручок, щоб діти не розмальовували стіну.

Щоб стіни виблискували від якості і чистоти, дотримуйтесь інструкції і правила фахівців. У кожного майстра є свої методи: шукайте відповідні.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.