Знімаємо стару фарбу з дерев’яних дверей ( термічний метод)

-
557
Знімаємо стару фарбу з дерев’яних дверей ( термічний метод)
Тип статті:
Поради

В статті Bud-inform розповість про термічний спосіб зняття фарби з дерев’яних дверей. Термічний спосіб – за допомогою нагрітого повітря. Хто зіштовхувався з ситуацією коли старі двері в гарному стані, але фарба полущилася, або просто не підходила за кольором, той знає етап зняття фарби багатьох змушує просто-на-просто купити нові двері. Пропонуємо відносно простий спосіб зняття небажаної фарби будівельним феном, отже:

  • Подбайте про власну безпеку (одягніть захисні рукавиці та окуляри, маску/респіратор для обличчя).
  • Якщо роботи ведуться в приміщенні, то воно має бути провітрювальним (+ краще аби вода була десь не далеко за необхідності для ліквідації загорання). Візьміть будівельний фен та перевірте його на пошкодження ( наприклад, чи не зламаний дріт тощо).
  • Пошкоджень не виявлено, обираємо потрібну нам насадку (зазвичай це дефлекторна насадка) вмикаємо будівельний фен, поступово збільшуємо температуру нагрівання. Фен тримаємо над поверхнею частини дверей. Постійно переміщаємося з сторони в сторону, з верху до низу.
  • Беремо широкий шпатель ( працюємо під кутом 30-40 градусів, під дією високої температури фарба розм’якне, отже треба її зішкрібати).
  • Подбайте про місце, де ви будите складати зняту фарбу.
  • Після того як ви провели маніпуляції з всією поверхнею дверей, вимкніть фен та відкладіть, аби він вам не заважав. Далі необхідно їх згладити за допомогою наждачного паперу (шліфувальної шкурки), окрім того, що поверхня стане більш гладкою, ви позбавитися ще і залишків фарби).

За можливості краще довірити справу професіоналам.

Питання-відповідь

— Збираюся купити фен, краще брати дорожчий?

— Головне якість, а не ціна. Звісно дорожчі моделі краще укомплектовані, але потрібно розуміти умови в яких застосовутемиться пристрій, кількість необхідних режимів та насадок, об`ємі робіт.

Давайте розглянемо основні види цього інструменту:

а) побутовий (простий та зручний в застосуванні; розрахований на роботу з невеликими об`єктами; безперервна робота зазвичай становить не більше 5 хвилин); відносно промислового фену дешевший); є дуже достойні варіанти навіть для професійної роботи з невеликими об`єктами); зазвичай продається з кількома насадками.

в) промисловий (професійний) (дорожчий, але комплектація відповідна (висока якість); безперервна робота до 10 хв.; в «преміум» моделях є системи захисту від перегрівання та перенавантіження; насадок меньше, ніж у побутових фенах (через те, що професіонал має самостійно обрати необхідні насадки для роботи). Не поспішайте ставити мінус промисловим фенам за меншу кількість насадок, адже ви можете самостійно обрати насадки, які вам необхідні, а не переплачувати за ті, якими ви користуватися навряд чи будете. 

Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.