Понад 4 мільйони гривень. А скільки ви економите на опаленні?

-
291
Понад 4 мільйони гривень. А скільки ви економите на опаленні?
Тип статті:
Тенденції

Українці знають, що з настанням зими та опалювального сезону їх витрати на комунальні послуги значно збільшуються. Цього часу ніхто не чекає з нетерпінням та радістю, а хотілося б зворотного. Система централізованого опалення давно морально застаріла, має певні недоліки та незручності. Саме тому, на сьогодні є таким популярним встановлення систем автономного обігріву в квартирах.

З досвіду кропивницької компанії «Мережа тепла», населення обирає електричне опалення, що є, в першу чергу, економним в експлуатації та доступним для встановлення. Погодьтеся, це дуже важливий показник з урахуванням постійного росту вартості енергоносіїв. А крім витрат на оплату комунальних платежів, ми маємо безліч ідей та бажань, на які було б доцільніше витратити кошти. По-друге, надійне: з 5-річною гарантією на обладнання та установку системи. Безпечне: яке можна залишити без нагляду та бути спокійним за свій дім та сім’ю. По-третє, зручне у користуванні, таке, що управляється за допомогою терморегуляторів, дозволяє встановлювати індивідуальну температуру у кожному приміщенні. По-четверте – ефективне: з яким точно буде затишно та комфортно, тепло і спокійно. А ще гарне, сучасне, екологічне…

Саме таке опалення, його установку та оформлення технічної документації, пропонує «Мережа тепла». Керівник компанії, Іван Попруженко поділився даними, що приголомшують!

«Ми підрахували кількість об’єктів, на яких встановили електричне опалення у 2019 році, адже працюємо не лише у Кропивницькому, а й у області, у Дніпропетровській області, та зекономлені кошти нашими клієнтами за опалювальний сезон 2019/2020 у порівнянні з централізованим. Отримана цифра просто вразила нашу команду!

Більше 4 мільйонів гривень! Уявляєте! Ми працюємо для того, щоб, полегшити українцям тягар комунальних платежів, зробити їх життя комфортнішим, зручнішим. Ми знаємо, що фактично з кожним роком кількість наших замовників збільшується, додаються нові міста, звідки звертаються люди. Але, щоб така цифра! І це тільки за один опалювальний сезон, а скільки ж їх попереду. Нам дуже приємно усвідомлювати такий результат та користь, що отримують громадяни».

Тішить, що є компанії, які надають комплексні послуги, йдуть назустріч, піклуються про людей та, яким важливий результат!

Сьогодні великий вибір компаній, що займаються опаленням, головне обрати відповідального та надійного партнера. Вибір за кожним з вас!  

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.