Більше 4 мільйонів гривень. А скільки ви економите на опаленні?

-
553
Більше 4 мільйонів гривень. А скільки ви економите на опаленні?
Тип статті:
Тенденції

  Українці знають, що з настанням зими та опалювального сезону їх витрати на комунальні послуги значно збільшуються. Цього часу ніхто не чекає з нетерпінням і радістю, а хотілося б зворотного. Система централізованого опалення давно морально застаріла, має певні недоліки і незручності. Саме тому, на сьогодні є таким популярним встановлення систем автономного опалення в квартирах.

  З досвіду кропивницької компанії «Мережа тепла», населення обирає електричне опалення, що є, в першу чергу, економічним в експлуатації і доступним для установки. Погодьтесь, це дуже важливий показник з урахуванням постійного зростання вартості енергоносіїв. А крім витрат на оплату комунальних платежів ми маємо безліч ідей і бажань, на які було б доцільніше витратити кошти. По-друге, надійне: з 5-річною гарантією на устаткування і установку системи. Безпечне: яке можна залишити без нагляду і бути спокійним за свій будинок і сім'ю. По-третє, зручне в користуванні, таке, що керується за допомогою терморегуляторів, дозволяє встановлювати індивідуальну температуру в кожному приміщенні. В-четверте – ефективне: з яким точно буде затишно і комфортно, тепло і спокійно. А ще гарне, сучасне, екологічне...

   Саме таке опалення, його встановлення та оформлення технічної документації, пропонує «Мережа тепла». Керівник компанії, Іван Попруженко поділився даними, що приголомшують!

   «Ми підрахували кількість об'єктів, на яких встановили електричне опалення в 2019 році, адже працюємо не лише в Кропивницькому, але і в області, в Дніпропетровській області, і зекономлені кошти нашими клієнтами за опалювальний сезон 2019/2020 порівняно з централізованим. Отримана цифра просто вразила нашу команду!

    Більше 4 мільйонів гривень! Уявляєте! Ми працюємо для того, щоб полегшити українцям тягар комунальних платежів, зробити їх життя комфортнішим, зручнішим. Ми знаємо, що фактично з кожним роком кількість наших замовників збільшується, додаються нові міста, звідки звертаються люди. Але, щоб така цифра! І це тільки за один опалювальний сезон, а скільки їх попереду. Нам дуже приємно усвідомлювати такий результат і користь, яку отримують громадяни».

    Радує, що є компанії, які надають комплексні послуги, йдуть назустріч, дбають про людей і, яким важливий результат!

    Сьогодні великий вибір компаній, що займаються опаленням, головне вибрати відповідального і надійного партнера. Вибір за кожним з вас!

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.