Новинка - біоматеріали замість пластику

51
-
Новинка - біоматеріали замість пластику
Тип статті:
Огляди

Не секрет, що більшість сучасних будматеріалів володіють як позитивними, так і негативними характеристиками. Найбільше претензій до виробів з пластика і пінопласту. Вони відрізняються підвищеною токсичністю, занадто довгим процесом розпаду. Все це сприяє забрудненню навколишнього середовища і негативного впливу на здоров'я людини.

Американська компанія Ecovative розробила будівельний матеріал, який за своїми характеристиками є відмінною альтернативою звичному пластику.

Для виробництва цього будівельного біоматеріалу використовуються стебла рослин, які є відходами (трава, кукурудза, соя), плюс спеціальні грибні культури (міцелії).

Подрібнене сировину пересипають грибними спорами, поміщають у форми і при певній вологості і температурному режимі залишають на «дозрівання». Гриби (міцелії) у процесі зростання заповнюють всю форму. При підвищенні температури зростання вироби припиняється.

Таким чином, існує реальна можливість виробляти блоки/панелі будь-якої конфігурації і форми.

Новий будівельний матеріал своїми органометрическими характеристиками не поступається звичним оздоблювальним і тепло і звукоізоляційних матеріалів. Біоматеріал легкий, пружний, не токсичний.

Утилізація биоизделий відбувається за 60 днів. Складові поміщають в компостні ями де вони розкладаються на 100%.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Почему демонтировали АЗС в Ольшанке Кировоградской области? Обо все подробно рассказывает Stroy-inform.
Каким подъездам в Кропивницком установят энергосберегающие окна вместо прежних: рассказывает Stroy-inform.
Как спасали две архитектурные достопримечательности Кропивницкого сегодня, 28-го ноября, рассказывает Stroy-inform.
На заседании исполнительного комитета городского совета решали, за что и как штрафовать, если нарушается законодательство об охране культурного наследия. Рассказывает Stroy-inform.
После пресс-конференции раскрылась схема поступления денег для реставрации моста в Кропивницком.