Новинка - біоматеріали замість пластику

-
994
Новинка - біоматеріали замість пластику
Тип статті:
Огляди

Не секрет, що більшість сучасних будматеріалів володіють як позитивними, так і негативними характеристиками. Найбільше претензій до виробів з пластика і пінопласту. Вони відрізняються підвищеною токсичністю, занадто довгим процесом розпаду. Все це сприяє забрудненню навколишнього середовища і негативного впливу на здоров'я людини.

Американська компанія Ecovative розробила будівельний матеріал, який за своїми характеристиками є відмінною альтернативою звичному пластику.

Для виробництва цього будівельного біоматеріалу використовуються стебла рослин, які є відходами (трава, кукурудза, соя), плюс спеціальні грибні культури (міцелії).

Подрібнену сировину пересипають грибними спорами, поміщають у форми і при певній вологості і температурному режимі залишають на «дозрівання». Гриби (міцелії) у процесі зростання заповнюють всю форму. При підвищенні температури зростання виробу припиняється.

Таким чином, існує реальна можливість виробляти блоки/панелі будь-якої конфігурації і форми.

Новий будівельний матеріал своїми органометричними характеристиками не поступається звичним оздоблювальним і тепло і звукоізоляційних матеріалам. Біоматеріал легкий, пружний, не токсичний.

Утилізація біовиробів відбувається за 60 днів. Складові поміщають в компостні ями де вони розкладаються на 100%.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.