Енергозберігаюча черепиця

-
1007
Енергозберігаюча черепиця
Тип статті:
Огляди

Чудово, якщо можна поєднати дах і міні електростанцію. Сьогодні це стало можливим. Тим більше, що такий винахід став доступним для рядового забудовника.

Одна з німецьких компаній (SolteQ), яка спеціалізується на виробництві різних екологічно чистих будівельних матеріалах, налагодила виробництво енергозберігаючої черепиці. Термін служби інноваційного продукту майже півстоліття. Така покрівля здатна генерувати електроенергію на 40% більше, ніж звичайні сонячні батареї. За словами керівників фірми, цей продукт був розроблений ще в 2015 році, але налагодити масове виробництво стало можливим тільки зараз.

Як запевняє розробник, покрівлі з сонячної черепиці дуже прості в установці і обслуговуванні. Немає проблем і з фахівцями з монтажу, оскільки немає ніякої різниці – це звичайний матеріал (черепиця) або спеціальний (енергозберігаюча).

Ще одна перевага німецької сонячної черепиці – це невисока вартість: основна продукція, комплектуючі, фурнітура та спеціальне обладнання, – вигідно відрізняються від аналогів інших виробників.

Розробники і виробники щиро сподіваються, що новий продукт буде оцінений по достоїнству і знайде свою нішу на українському ринку покрівельних матеріалів.

Джерело:
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.